عضو هیأت علمی دانشگاه به ضرورت محاکمه سریع و قاطعانه قاتلان شهید غیرت تاکید کرد و گفت: قوه قضائیه باید به سرعت وارد کار شود و کوتاه نیاید تا حساب کار دست همه کسانی که به نوامیس ایرانی دست درازی می‌کنند بیاید.

به گزارش سفیرافلاک، وقتی قبح یک‌گناه شکسته می‌شود تعداد آن در جامعه زیاد می‌شود و عده‌ای جرات پیدا می‌کنند که آن گناه را انجام دهند و به راحتی به نوامیس مردم دست درازی کنند.

هشتم اردیبهشت ماه امسال شهید حمیدرضا الداغی برخلاف خیلی از سلبریتی‌ها و افراد حق به جانب این روزها برای حفظ عزت، عفت و آبروی جامعه از جان خود گذشت و این موضوع را به عنوان یک وظیفه قلمداد کرد و غیرت به خرج داد و با اراذل و اوباشی که قصد تعرض و دست درازی به چند خانم شل حجاب یا کم حجاب را داشتند درگیر شد و مورد ضربات چاقو قرار گرفت و به فیض شهادت نائل آمد.

اتفاقی که در سبزوار افتاد ناشی از حضور چند خانم شل حجاب یا کم حجاب که مورد تعرض یا دست درازی اشرار یا اراذل اوباش قرار گرفته بودند که یک نیروی متدین و دلسوز در محل حضور پیدا می‌کند و وقتی که این فاجعه را می‌بیند کنار نمی‌ایستد و وارد عمل می‌شود.

سلبریتی‌ها و افرادی که در طول این چند ماه از بی‌حجابی دفاع کردند و شعار زن زندگی آزادی دادند تمام کسانی که شعار و عمل هنجارشکنانه انجام دادند و امروز امنیت‌شان به خطر افتاده بدانند در به شهادت رساندن این شهید و دیگر اتفاقات دخیل هستند.

غلامرضا یاسینی‌کیا عضو هیأت علمی دانشگاه و تحلیلگر مسائل سیاسی در گفتگو با خبر افلاک با اشاره به اینکه جامعه ایرانی نمی‌تواند تحمل کند عده‌ای به نوامیس ایرانی دست درازی کنند اظهار داشت: جامعه ایرانی نمی‌تواند دست روی دست بگذارد و اجازه دهد هر ناکس به ناموسش دست درازی کند و ایرانی ساکت نمی‌نشیند.

وی افزود: خانم‌های شل حجاب یا بی‌حجابی که در جامعه ایرانی زندگی می‌کنند بدانند اگر خواستار این زندگی در جامعه باشند حتما مورد تعرض اشرار قرار می‌گیرند و امنیتی در جامعه وجود نخواهد داشت که منتظر باشند همیشه نیروهای انتظامی و انقلابی در میدان باشند و از آن‌ها حمایت کنند.

تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به اینکه ما در میدان جنگ با دشمن هستیم و این جنگ، جنگ ناموس و حجاب است بیان کرد: قوه قضائیه حتما باید در قضیه حمله اراذل اوباش و افراد حمله کننده به حجاب ایرانی دقیق‌تر و سریعتر وارد عمل شود.

یاسینی‌کیا تصریح کرد: قوه قضائیه باید به سرعت وارد کار شود و کوتاه نیاید تا حساب کار دست همه کسانی که به نوامیس ایرانی دست درازی می‌کنند بیاید.

وی با اشاره به اینکه خانواده‌ در ایران با تمام کشورهای دنیا حتی کشورهای مسلمان متفاوت است گفت: خانواده ایرانی از یک استحکامی برخوردار است و پدران و مادران نقششان را نباید فراموش کنند و فرزندشان را حتما تحت پوشش ببرند و بر شکل و شمایل فرزندشان کنترل و نظارت داشته باشند تا این مسائل به وجود نیاید.

عضو هیأت علمی دانشگاه عنوان کرد: امروزه فضای مجازی بچه‌های ما را به سمت و سویی برده که تا حدودی زیادی مخالف با فرهنگ ایرانی و اسلامی است، اولیا و معلمان حتما باید نقش بیشتری داشته باشند تا بتوانیم از این گذرگاه عبور کنیم.

یاسینی کیا تصریح کرد: سلبریتی‌ها درحالی خودشان را صاحب نظر می‌دانند و دخالت می‌کنند و می‌خواهند برای یک مملکت بحران ایجاد کنند که ما برایشان صلاحیت نظر دادن قائل نیستیم.

وی با بیان اینکه ظرف روزهای اخیر ما چندین شهید داشتیم مثل آیت الله سلیمانی که به شهادت رسید، گفت: روحانیون و طلبه‌های دیگری که در قم و تهران توسط ماشین ها زیر گرفته و به شهادت رسیدند، فرمانده نیروی انتظامی به همراه خانمش در یکی از شهرهای سیستان به شهادت می‌رسد اما رسانه و سلبریتی‌ها می‌خواهند در سکوت کامل از این قضیه عبور کنند.

این استاد دانشگاه بیان کرد: فردا روزی که محاکمه قاتلان به وجود می‌آید امثال شهاب حسینی و رامبد جوان راه می‌افتند که از خانواده شهدا و مقتول رضایت بگیرند این جا، جای معروف ‌و منکر عوض شده است رسانه هر طوری که شیطان می‌خواهد عمل می‌کند پس دوستان بدانند که از مسیر خدا اهل بیت (ع) خارج نشوند و تسلیم سلبریتی‌ها و رسانه‌های شیطانی نشوند.

وی اظهار داشت: به خانم‌هایی که وضعیت حجاب مناسبی ندارند توصیه می‌کنیم نمی‌شود هنجارشکنانه در جامعه حضور پیدا کنند و هنجار شکن‌ها با آن‌ها کاری نداشته باشند، پس زن باید عفت خودش را حفظ کند تا جامعه امنیتش را به دست آورد.

اما در آخر باید گفت که شهادت حرفش این است که شهید اثرش از زنده بودنش بیشتر است، برای دشمنان شهید سلیمانی به مراتب خطرناک‌تر از سپهبد سلیمانی است و دقیقا شهید الداغی به مراتب اثرش برای دشمنان از جوان الداغی خطرناک‌تر است.

اراذل اوباش باید مراقب خود باشند اگرچه این شهید مظلومانه به شهادت رسید اما این گونه نیست که این عزیزان همیشه در مظلومیت باشند و جوانان انقلابی دیگر حتما غیرت به خرج می‌دهند و انتقامش را می‌گیرند.

انتهای پیام/