شهید ذبیح‌الله عبدی در وصیتنامه خود نوشته است: ای امت حزب‌الله امام را تنها نگذارید و با یزید زمان بجنگید.

به گزارش سفیرافلاک، شهید ذبیح‌الله عبدی، بیست و پنجم تیر ۱۳۳۴، در شهرستان بروجرد به دنیا آمد. سال ۱۳۵۸ ازدواج کرد. از سوی بسیج در جبهه حضور یافت. بیست و دوم بهمن ۱۳۶۱، در فکه توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید. مزار او در زادگاهش واقع است.

وصیتنامه شهید ذبیح‌الله عبدی

بسم رب الشهدا و الصدیقین. بکشید یا کشته شوید ثواب شهید را خواهید برد(امام خمینی). اگر چه در کربلا نبودیم به ندای هل من ناصر رهبر کبیر اسلام امام حسین(ع) لبیک بگوئیم و یک عمر افسوس می‌خوریم که ای کاش ما هم در کربلا بودیم و به یاری امام حسین می‌رفتیم و با یزید آن زمان می‌جنگیدیم و می‌کشتیم یا کشته می‌شدیم و خداوند ما را امتحان کرد که ببینیم درست از امتحان در می‌آییم یا مردود می‌شویم.

خوشا به حال آنها که از امتحان به خوبی درآمدند. بزرگ مرتبه شاه دین حسین این است که خون سرخ به از زندگی ننگین است. اگر چه در کربلا نبودیم حال در جنگ بین ایران و ابر جنایت کارها هستیم و به ندای رهبر کبیر انقلاب امام امت، خمینی بت‌شکن، حسین زمان با دل و جان لبیک می‌گوئیم و تا آخرین قطره خون ناقابل خود در مقابل کفر جهانی مقاومت خواهیم کرد تا پرچم لا اله الا الله در سراسر جهان برافراشته بگردانیم انشاءالله و قدس عزیز را ار چنگال صهیونیست دربیاوریم.

و ای امت حزب‌الله امام را تنها نگذارید و با یزید زمان بجنگید. و ای پدر بزرگوارم شما خیلی زحمت برای بنده کشیدی و حق بزرگی به گردن بنده داری امیدوارم بنده را ببخشید و خدا را شکر می‌کنم که پدر با ایمانی دارم که فرزندی بزرگ کردی با زحمت، و شما خوشبختی مرا می‌خواهی سعادت و خوشبختی بنده در شهادت است.

ای مادر عزیز و مهربانم شما هم بسیار زحمت کشیدی شما هم حق زیادی به گردن بنده داری. فرزند خیلی عزیز است اما نه در مقابل اسلام ما و نسل‌های ما، باید فدای اسلام بشود و شما خواهران عزیز و برادران مهربانم صبر داشته باشید و در خط امام باشید.

اما ای همسر خوب و مهربانم که شما هیچ مانع جبهه رفتن بنده نشدی ! شما در مقابل هر مصائب صبر و بردباری را تحمل کن و فرزندان خوبی تعلیم و تربیت کن. و پسر عزیزم امیدوارم راه مرا ادامه دهی و در خط اسلام و قرآن و رهبر کبیر انقلاب باشی و در اینجا از همه شما خداحافظی می‌کنم و دعای همیشگی خود را می‌گوئیم: خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار از عمر ما بکاه و بر عمر او بیفزا.

انتهای پیام/