رئیس دانشگاه آیت‌الله بروجردی(ره) با بیان اینکه شهادت الداغی، خط بطلانی بر توطئه‌های دشمن کشید، گفت: اقدام شهید الداغی غیرت انسانی را نشان داد.

احسان یاوری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به شهادت شهید حمیدرضا الداغی اظهارداشت: امروز با یک جنگ ترکیبی از سوی دشمن مواجه هستیم که هدف اصلی معاندان، تغییر مبانی فکری مردم خصوصا جوانان است و دشمن به این نتیجه رسیده که اگر بخواهد با مردم مقابله کند و نگذارد ما به اهدافمان برسیم، باید نظام محاسباتی مردم را تغییر دهد.

وی افزود: در همین راستا دشمنان از سال‌ها قبل برای تغییر افکار جوانان و انحراف افکار و باورها تلاش کردند اما شهید حمیدرضا الداغی با جانفشانی که انجام داد در واقع خط بطلانی بر این تفکر و طرح دشمن کشید و نشان داد نه تنها حساسیت مردم، غیرت و افکار تغییر پیدا نکرده و از بین نرفته است بلکه این غیرت و جوانمردی در بین جوانان دیده می‌شود و ثابت شد دستگاه محاسباتی دشمن در این زمینه شکست خورده است.

رئیس دانشگاه آیت‌الله بروجردی(ره) تصریح کرد: دشمن احساس می‌کرد که جوانان نسبت به مباحث فرهنگی بی‌تفاوت شدند اما شهادت شهید الداغی نشان داد این تعصب و غیرت انسانی و همچنین تعهدات اخلاقی در بین جوانان موج می‌زند و اینگونه در دفاع از چند دختر که مورد بی‌حرمتی قرار گرفته بودند، برخاست.

یاوری بیان کرد: این اقدام ثابت کرد که مبانی فکری اعتقادی در بین جوانان وجود دارد و تیر دشمن در این زمینه به سنگ خورد و همه ما ملت ایران افتخار می‌کنیم به وجود چنین جوانانی که اقداماتی انجام دادند که برآمده از غیرت انسانی است.

انتهای‌پیام/