امام جمعه شهرستان چگنی با بیان اینکه شهید الداغی، داغ فراموش کردن غیرت و ناموس را بر دل ضد انقلاب گذاشت گفت: این شهید بزرگوار با این عمل شجاعانه روح امر به معروف و نهی از منکر را زنده کرد.

حجت الاسلام والمسلمین احسان مومنی‌فرد در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک در رابطه با حادثه سبزوار و شهید غیرت حمیدرضا الداغی اظهارداشت: جنایتی که در سبزوار رخ داد ناشی از عواملی از جمله عدم نظارت خانواده‌ها بر فرزندان بود، دختران ما باید در پوشش و گفتار طوری رفتار کنند که از نگاه بد انسان‌های هوسران مصون بمانند.

وی یکی از عوامل انحراف فرزندان را عدم نظارت بر فضای مجازی دانست و افزود: فضای مجازی روز را برای جوانان شب نشان می‌دهد و در ایران جزء کم نظارت‌ترین‌ها در بین کشورهای دنیاست.

امام جمعه شهرستان چگنی عنوان کرد: یکی از دیگر عوامل بازدارنده اینگونه جنایت‌ها، برخورد قاطع با چاقوکشان و برهم زنندگان امنیت مردم است.

وی گفت: بنا به فرموده حضرت علی (ع) بی‌تفاوتی و بی‌توجهی افراد نسبت به امر به معروف و نهی از منکر موجب تسلط افراد شرور بر جامعه می‌شود.

مومنی‌فرد با اشاره به اینکه شهید الداغی، داغ فراموش کردن غیرت و ناموس را بر دل ضد انقلاب گذاشت تصریح کرد: این شهید بزرگوار با این عمل شجاعانه روح امر به معروف و نهی از منکر را زنده کرد؛ شهیدی که می‌توانست کنج عافیت گزیند ولی به دل حادثه زد، زخم دشنه را به جان خرید و با خونش برای جان‌های تشنه بذر غیرت را آبیاری کرد.

انتهای پیام/