تحلیلگر سیاسی گفت: اقدام شهید حمیدرضا الداغی نشات گرفته از هویت و غیرت ایرانی است که در بین مردم نهادینه شده است.

مهدی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: در واقع شهادت نشانه باورهای دینی مردم ایران است، علیرغم اینکه دشمنان تلاش زیادی برای کشف حجاب کردند ولی بانوان زیادی اجازه ندادند توطئه دشمن اجرایی شود که این نشات گرفته از هویت و غیرت ایرانی است که در بین مردم نهادینه شده است.

وی افزود: در این میان عده زیادی هستند که در مقابل بی‌عفتی و بی‌حرمتی که برخی سعی دارند آن را رقم بزنند، ایستادند و در جریان شهادت حمیدرضا الداغی، تقابل دو جریان را دیدیم یکی جریانی که قصد بی‌حرمتی و مزاحمت برای چند دختر را داشت و جریانی که در برابر این بی‌حرمتی ایستاد که نشان داد غیرت و باور دینی در بین همه مردم نهادینه شده است.

تحلیلگر سیاسی با تاکید بر اینکه باید جلوی قُبح‌شنی گرفته شود، تصریح کرد: متاسفانه عده‌ای سعی دارند تا فضای روانی جامعه را به سمت و سوی ناآرامی سوق دهند و در این میان سلبریتی‌ها همیشه در چنین شرایطی سعی دارند تا فضا را به نفع خود رقم بزنند که لازم است با افرادی که آتش بیار معرکه شده و در راستای ترویج بی‌حجابی و کشف حجاب تلاش دارند، به شدت برخورد شود.

اسماعیلی بیان کرد: امروز عده‌ای می‌خواهند عقده گشایی کنند چراکه اهداف و توطئه‌های آنان به نتیجه نرسیده و دلیل اصلی اصرار آن‌ها برای ترویج بی‌حجابی، همین اجرا نشدن توطئه آن‌هاست که دستگاه قضا قطعا با این موارد برخورد می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: لازم است که هم برخورد جدی با هتاکان و گستاخان در امر به معروف و نهی از منکر صورت گیرد و هم اینکه کارهای فرهنگی انجام شود.

انتهای پیام/