دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور گفت: کار در جمعیت هلال‌احمر کمتر از جهاد نیست چرا که اعضای هلال احمر با تلاش مجدانه و جهادی برای رفع رنج و درد مردم در حوادث و بلایا تلاش می‌کنند.

به گزارش سفیرافلاک، یعقوب سلیمانی در مراسم افتتاح پروژه‌های درمانی هلال‌احمر بروجرد اظهارداشت: هدف اصلی جمعیت هلال‌احمر، کاهش آلام و دردهای بشری است که این جمعیت هر زمانی که نیاز باشد برای امدادرسانی و کمک به انسان‌ها یاری می‌رسانند.

وی افزود: هلال‌احمر یک سازمان بی‌طرف است که کمک به سلامت جامعه از مهمترین اهداف آن می‌باشد و جوانان و اعضای این جمعیت در بخش‌های مختلف جوانان و امداد و نجات همیشه آماده خدمت هستند.

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر تصریح کرد: هدف اصلی از اجرای پروژه‌های درمانی و تجاری در هلال‌احمر، سوددهی نیست بلکه هدف این است تا بتوانیم خدمات بیشتری را به مردم ارائه دهیم، البته امسال اعتبارات خوبی برای هلال در نظر گرفته شده که امیدواریم بتوانیم خدمات را در بخش‌های مختلف گسترش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: کار در جمعیت هلال‌احمر کمتر از جهاد نیست چرا که اعضای هلال‌احمر با تلاش مجدانه و جهادی برای رفع رنج و درد مردم در حوادث و بلایا تلاش می‌کنند.

سلیمانی گفت: در کل کشور ۳۵ مرکز درمانی و درمانگاه وجود دارد که امروز سی و ششمین درمانگاه در بروجرد افتتاح شد، همچنین ۲۰۷ مرکز توانبخشی در کشور در راستای ارائه خدمات فعالیت دارند.

انتهای پیام/