نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه خدمات درمانی، مهمترین مطالبه مردم است و در این راستا اقدامات خوبی انجام شده است.

به گزارش سفیرافلاک، عباس گودرزی در مراسم افتتاح پروژه‌های هلال‌احمر بروجرد اظهارداشت: همه برنامه‌هایی که به نتیجه می‌رسد حاصل تعامل و هماهنگی است که در بروجرد برای موضوع بهداشت و درمان پروژه‌هایی در نظر گرفته شده از جمله طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد که ظرف سه ماه آینده شاهده بهره‌برداری آن هستیم که شامل پنج بخش مختلف با رعایت استانداردها است.

وی افزود: امروز شاهد افتتاح درمانگاه هلال‌احمر بروجرد بودیم که رایزنی‌هایی صورت گرفته و امیدواریم با تلاش‌های انجام شده، به صورت ویژه داروهای خاص را به این داروخانه بدهند که بیماران خاص، آواره کلان شهرها نشوند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از مطالبات مهم مردم بروجرد حوزه درمانی است که در این راستا اتفاقات خوبی رخ داده است، برهمین اساس هر طرحی در مجلس در مورد هلال‌احمر مطرح شود، خود را موظف می‌دانم که حمایت نمایم.

در ادامه مسلم مرادی فرماندار بروجرد گفت: هر بخش از لباس‌های هلال‌احمر حاوی یک پیام است به طوری‌که سرخ آن نشان از یک حادثه و سفید آن آرامش و صلح را نوید می‌دهد.

وی افزود: هلال‌احمر همیشه و در همه شرایط خصوصا در برف و سیل، زلزله، مسمومیت دانش‌آموزان و سایر حوادث در کنار ما هستند که جوانانی متدین و شجاع برای کمک به انسان‌ها نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند.

فرماندار بروجرد تصریح کرد: با توجه به شرایط جغرافیایی بروجرد که کریدور جنوب به مرکز بوده، لازم است اقداماتی صورت گیرد به طوری‌که سال گذشته ۹۵ درصد کسانی که در اثر تصادفات فوت شدند در محل حادثه جان خود را از دست دادند که نیازمند اقدامات فوری در محل حادثه می‌باشد و نیاز به امدادگرانی داریم که در تصادفات کمک کنند.

مرادی با اشاره به مشکل جوانان هلال‌احمر، بیان کرد: برخی از جوانان مشکل بیمه و قرارداد دارند که لازم است مورد توجه قرار گیرد تا این جوانان با انگیزه بیشتری تلاش کنند.

وی خاطرنشان کرد: در بروجرد نیازمند تعدادی چادر هستیم که در شرایط بحران بتوانیم از آن‌ها استفاده کنیم.

انتهای پیام/