امام‌جمعه پلدختر گفت: دستگاه قضایی با عوامل جنایت سبزوار برخورد جدی کند

حجت‌الاسلام سید محسن موسوی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، ضمن محکوم کردن جنایت سبزوار اظهار داشت: غیرت یک جوان ایرانی در دفاع از دو دختر نوجوان از چنگال عناصر لاقید نمونه بارز مجاهدت و فداکاری نسل جوانی است که در مسیر گام دوم انقلاب اسلامی و مکتب امام حسین (ع) قرار دارد.

وی افزود: شهید غیرت «حمیدرضا الداغی» به‌عنوان نماد غیرت و شهامت در خصوص امنیت دختران، زنان و ناموس مردم دست‌به‌کار بزرگی زد که به خانواده این شهید والامقام تسلیت و تبریک عرض می‌نماییم.

امام‌جمعه پلدختر عنوان کرد: طی ماه‌های اخیر برخی‌ها که فریب‌خورده رسانه‌های دشمن بودند، شعار شهوت طلبانه ای با عنوان «زن، زندگی، آزادی» سر دادند و امروز در قبال جنایت سبزوار که یک جوان از ناموس دفاع کرده سکوت اختیار می‌کنند.

وی تصریح کرد: چرا سلبریتی ها که در فتنه «زن، زندگی، آزادی» کاسه داغ‌تر از آش شدند و بدون توجه به اصل ماجرا، مسئله حجاب را مورد هدف هجمه‌های توئیت ها و پست‌های اینستایی خود قراردادند با شنیدن و دیدن روایت اول به شهادت رساندن این جوان مدافع امنیت دختران ایرانی روزه سکوت پیشه گرفتند و مطلبی منتشر نمی‌کنند.

موسوی با تأکید بر اینکه با افرادی که مخل نظم، امنیت و آرامش مردم و نوامیس می‌شوند باید برخورد جدی کرد، گفت: از دستگاه قضایی درخواست داریم با عوامل این جنایت به‌شدت برخورد شود تا کسی جرات نکند از سلاح سرد یا گرم برای برهم زدن امنیت شهروندان این‌گونه جسارت کند.

انتهای‌پیام/