امام جمعه بروجرد گفت: شهید الداغی ثابت کرد که غیرت در بین جوانان این کشور، علیرغم همه تبلیغات و توطئه‌های دشمنان زنده است.

حجت‌الاسلام سید علی حسینی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به شهادت حمیدرضا الداغی اظهارداشت: کار بزرگی که شهید الداغی به عنوان یک جوان مسلمان، مومن و غیرتمند انجام داد، ثابت کرد که غیرت در بین جوانان این کشور، علیرغم همه تبلیغات و توطئه‌های دشمنان زنده است.

وی افزود: غیرت به عنوان یک صفت برجسته برای جوانان ایرانی وجود دارد و این باید درس عبرتی باشد برای منحرفان که چشم طمع به نوامیس مردم دارند چراکه جوانان این سرزمین که غیرت در وجود آن‌ها نهفته است، اینگونه در برابر آن‌ها می‌ایستند و جان خود را تقدیم می‌کنند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: در این کشور، میلیون‌ها جوان مانند شهید الداغی وجود دارد و در صورتی که عده‌ای بخواهند مزاحم دختران شوند و دست از پا خطا کنند به آن‌ها تودهنی می‌زنند.

حجت‌الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: همه ما باید تلاش کنیم تا راه شهدا خصوصا شهید الداغی را ادامه دهیم چراکه هر یک از شهدا مسیر سعادت و هدایت را نشان می‌دهند و با الگو گرفتن از راه و روش شهدا می‌توانیم به سعادت برسیم.

انتهای پیام/