مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه لرستان گفت: شهید حمیدرضا الداغی مانند شهدای دیگر، الگویی برای همه جوانان است که در مسئله غیرت، سنگ تمام گذاشت.

حجت الاسلام حبیب حاتمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: شهید حمیدرضا الداغی به خاطر دفاع از حریم چند دختر جوان که برخی از اراذل و اوباش سبب مزاحمت آن‌ها شده بودند، جان خود را تقدیم کرد، شهیدی که با غیرت انسانی و ملی که برگرفته از غیرت دینی است اینگونه به شهادت رسید.

وی افزود: شهید الداغی به عنوان نماد غیرت معرفی شد که در یک مظلومیت خاصی جان خود را در کف دست گرفته ولی اجازه نداد مشکلی برای دختران ایجاد شود که این اقدام نشان داد غیرت، مردانگی و شجاعت در بین جوانان این سرزمین موج می‌زند.

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه لرستان با تاکید بر رعایت حجاب و عفاف در جامعه، تصریح کرد: دختران و بانوانی که پوشش مناسبی ندارند، بدانند که هر لحظه امکان این وجود دارد که در معرض چشم‌های ناپاک قرار گیرند لذا باید توجه داشته باشند که رعایت حجاب و عفاف سبب ایجاد امنیت می‌شود.

حجت‌الاسلام حاتمی بیان کرد: شهید حمیدرضا الداغی مانند شهدای دیگر، الگویی برای همه جوانان است که در مسئله غیرت، سنگ تمام گذاشت.

انتهای‌پیام/