شهید غلام‌عباس امیری در وصیتنامه خود نوشته است: به‌فرمان امام لبیک می‌گویم و به جبهه‌های نورعلیه ظلمت می‌روم به این امید که بتوانم با یاری خداوند به سهم خود ضربه‌ای به دشمنان اسلام وارد کنم.

به گزارش سفیرافلاک، غلام‌عباس امیری یکم تیر ۱۳۴۷، در شهرستان الشتر به دنیا آمد. دانش‌آموز سوم متوسطه بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. نهم اسفند ۱۳۶۴، با سمت تک‌تیرانداز در سلیمانیه عراق بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید. پیکرش در روستای امیر تابعه زادگاهش به خاک سپرده شد.

وصیتنامه شهید غلام‌عباس امیری

بسم الله الرحمن الرحیم

همانا بازگشت همه به سوی خداست و من در تاریخ ۱۴/۴/۶۱ به‌فرمان امام لبیک می‌گویم و به جبهه‌های نورعلیه ظلمت می‌روم به این امید که بتوانم با یاری خداوند به سهم خود ضربه‌ای به دشمنان اسلام وارد کنم و با سلاحم قلب صدامیان را نشانه روم و با خون ناچیز خود اسلام را که به‌وسیله خون علی‌اکبرهای زمان پربار شده. بنازم، خمینی بت‌شکن را که بت‌های زمان شاه و ملی‌گراها و لیبرال‌ها را یکی پس از دیگری شکسته و حالا نوبت نوکر حلقه به‌گوش آمریکا یعنی صدام یزید کافر، رسیده که به رهبری امامت و یاری مردم و پشتیبان الله به‌زودی مانند دیگر عمال آمریکا سرنگون خواهد شد.

از خواهرانم می‌خواهم، همیشه زینب‌وار و قاطعانه امام را یاری کنند و راه شهیدان را ادامه دهند. و از پدرو مادر عزیزم می‌خواهم که هیچوقت به‌خاطر من ناراحت نشوند چراکه قرآن می‌فرماید: گمان نبرید آنان که در راه خدا کشته شده‌اند، مرده‌اند بلکه زنده‌اند و نزد خدا روزی دارند و از خداوند تبارک و تعالی می‌خواهم که عمر امام را طولانی و انقلاب را تا ظهور حضرت مهدی پایدار بفرماید.

انتهای پیام/