فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: مردم در صحنه‌های مختلف دفاع از انقلاب اسلامی همیشه در میدان بوده و پایداری این نظام تضمین‌شده است.

به گزارش سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی صبح امروز در رزمایش جهادگران فاطمی ۳ در خرم‌آباد، اظهار داشت: فعالیت گروه‌های جهادی یک پیوستگی با کارهای فرهنگی در جامعه دارد و نقطه اتصال مردم و دولت‌ها همین گروه‌ها به شمار می‌روند.

وی افزود: دشمنان همواره درصدد این بوده که مردم را از نظام جدا کنند ولی نمی‌توانند و راه به‌جایی نخواهند برد، چراکه مردم درصحنه‌های مختلف دفاع از انقلاب اسلامی همیشه در میدان بوده و پایداری این نظام تضمین‌شده است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به خدمت‌رسانی گروه‌های جهادی و بسیجیان در ایام کرونا، عنوان کرد: در بحران کرونا زمانی که بسیج به میدان آمد یک اطمینان روانی و خاطر به مردم داده شد که همواره تنها نیستند.

کشکولی با اشاره به روحیه انقلابیگری در کارکرد گروه‌های جهادی، تصریح کرد: گروه‌های جهادی متنوعی داریم؛ گروه‌های عمومی که در مساجد هستند و گروه‌هایی متخصص و قشری که در نقاط مختلف در حال خدمت‌رسانی می‌باشند.

وی گفت: نگاه و روحیه انقلابی این است که اسلام در سطح جهان گسترش یابد و از مظلومان عالم در مقابل ظالمان دفاع کرد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) سپاه لرستان بیان کرد: مردم در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی حضور و مشارکتی فعال داشته و فتنه‌های مختلف را با اتحاد از بین می‌برند.

وی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند معنویت آن است که حماسه از آن در بیاید، خدمت در میدان محرومیت‌زدایی بسیار راه پراهمیتی است؛ شهید الداغی در یک تصمیم میدانی به اوج معنویت رسید که خداوند متعال خریدار او شد.

سردار کشکولی با اشاره به احداث و تعمیرات منازل مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، گفت: سپاه لرستان درزمینهٔ احداث راه‌های روستایی فعال بوده و اخیراً نیز ده کیلومتر را احداث و آسفالت نموده و هم‌چنین درزمینهٔ آب‌رسانی شرب و کشاورزی نیز فعالیت‌های خوبی انجام داده است.

انتهای‌پیام/