کادرفنی پرسپولیس تصمیمی برای تغییر در تاکتیک بازی این تیم مقابل گل‌گهر سیرجان ندارد.

به گزارش سفیرافلاک، تیم فوتبال پرسپولیس در‌حالی جمعه هفته جاری به مصاف گل‌گهر سیرجان می‌رود که تمرین امروز این تیم برای جلوگیری از مصدومیت ناشی از خستگی تعطیل است.

با این حال یحیی گل‌محمدی برنامه‌ریزی فنی خود را برای بازی با گل گهر سیرجان تعیین کرده است. سرمربی سرخپوشان پایتخت با وجود اینکه تمام بازیکنانش را برای مصاف حساس با گل گهر در اختیار دارد تصمیمی برای ایجاد تغییر نسبت به بازی‌های قبلی تیمش ندارد. اعتماد به نفس کافی بازیکنان تیم در اجرای تاکتیک این تیم جزو دلایل مهم گل‌محمدی در ثبات فنی پرسپولیس است.

بازگشت گئورگی گولسیانی به قلب دفاع این تیم پس از دوران مصدومیت و همچنین حضور دوباره میلاد سرلک در میانه میدان پس از پشت سر گذاشتن یک جلسه محرومیت تنها تغییرات قطعی این تیم نسبت به دیدار قبلی مقابل پیکان خواهد بود.

گل‌محمدی تنها برای از کار انداختن هافبک‌های کناری گل‌گهر سیرجان برنامه تاکتیکی ویژه‌ای دارد تا مانع از نفوذ آنها و سانترهای کوتاه و بلند روی دروازه پرسپولیس شوند. ضمن اینکه قدرت سرزنی بالای بازیکنان گل گهر می‌تواند مشکل جدی برای مدافعان این تیم ایجاد کند اما بازگشت گولسیانی نگرانی گل محمدی را برای حل این مشکل کاهش می‌دهد.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۸ جمعه هفته جاری با حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

انتهای‌پیام/

  • منبع خبر : مهر