موی‌تای کار قدرتمند لرستانی تیم کشورمان با پیروزی برابر حریف فلسطینی موفق شد به دیدار نیمه‌نهایی مسابقات جهانی تایلند راه پیدا کند.

به گزارش سفیرافلاک، در ادامه رقابت‌های موی‌تای قهرمان جهان که به میزبانی تایلند در شهر بانکوک و به مناسبت سی‌امین سال تأسیس فدراسیون بین المللی این ورزش مبارزه‌ای با حضور ورزشکارانی از ۱۰۲ کشور دنیا جریان دارد، امروز و در چهارمین روز این رقابت‌ها، ۴ موی تای کار ایرانی به روی رینگ رفتند که حاصل آن کسب یک پیروزی و سه شکست بود.

در دیدار یک چهارم پایانی وزن ۷۱- کیلوگرم، آرمان مرادی در مبارزه‌ای حساس با نتیجه ۲۷ بر ۳۰ «یحیی هاجیر» از فلسطین را شکست داد و ضمن راهیابی به دیدار نیمه‌نهایی، مدال برنز خود را مسجل کرد. وی پیش از این موفق به شکست موی تای کاری از تیرینیداد و توباگو شده بود؛ مرادی برای رسیدن به فینال فردا سه‌شنبه با «ایلان رشید» از فرانسه روبرو می‌شود.

در وزن ۶۰- کیلوگرم بزرگسالان نیز صدرا محمدی ۱۷ ساله که برای رسیدن به دیدار یک چهارم نهایی، حریفی از هنگ کنگ را پشت سر گذاشته بود، در این مرحله برابر «اسدالله ایمانگازالیف» روس به میدان رفت که به دلیل آسیب دیدگی از ادامه مسابقه انصراف داد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

مبینا تجاسب در وزن ۴۸- کیلوگرم و ستایش نعمت‌الهی در وزن ۵۴- کیلوگرم، دو نماینده دیگر تیم ایران در مبارزات با قبول شکست برابر حریفان خود در دیدار یک چهارم پایانی، از دور رقابت‌ها حذف شدند.

سه‌شنبه و در پنجمین روز این پیکارها نیز فاطمه ممانی در دیدار نیمه‌نهایی وزن ۵۱- کیلوگرم با «والریا خاواتسیک» روس و آرزو دوستیان در نیمه‌نهایی وزن ۷۵+ کیلوگرم با حریفی از ویتنام روبرو خواهند شد.

انتهای‌پیام/

  • منبع خبر : مهر