رئیس سازمان بسیج سازندگی لرستان گفت: نمایشگاه دائمی عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی با حضور رئیس سازمان بسیج و رئیس سازمان بسیج سازندگی در لرستان کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، احسان جهانبخش در گفتگوی ویژه خبری شبکه افلاک به حضور ۱۰هزار جهادگر لرستانی در رزمایش سراسری جهادگران فاطمی۳ اشاره کرد و اظهارداشت: براساس سامانه ملی اطلس در استان لرستان ۳۱ هزار نفر جهادگر در قالب دو هزار و ۹۰۰ گروه جهادی با تخصص‌های مختلف سازماندهی شده‌اند که لرستان از این نظر رتبه سوم تعداد جهادگران کشور را دارد.

وی افزود: پس از رزمایش سراسری جهادگران فاطمی «طرح آبخیز تا جالیز» با حضور سردار آبرومند جانشین قرارگاه امام حسن(ع) و مسئولان دستگاه‌های اجرایی مرتبط در استان عملیاتی می‌شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی لرستان با اشاره به پروژه سه ساله جهاد آبرسانی عنوان کرد: برای اوایل تابستان تعداد زیادی از این پروژه‌ها با پیشرفت فیزیکی۷۰ تا ۸۵ درصد به بهره‌برداری می‌رسند.

جهانبخش گفت: ۹۰۰ صندوق قرض‌الحسنه با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان در استان لرستان وجود دارد که جمعیت ۳۰ هزار نفری را پوشش می‌دهد.

وی به تسهیلات ۳۵۰ میلیاردی دولت به صندوق های بسیج سازندگی اشاره و تصریح کرد: تاکنون حدود یک سوم اعتبار دریافت شده و امیدواریم با همراهی بانک‌ها باقی مانده اعتبارات نیز جذب شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی لرستان بیان کرد: نمایشگاه دائمی عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی در اختتامیه رزمایش جهادگران فاطمی ۳ کلنگ‌زنی می‌شود.

جهانبخش عنوان کرد: در نمایشگاه‌های اقتصادمقاومتی محصولات بومی بسیجیان کارآفرینی که با آورده کم و با همت و پشتکار اشتغالزایی داشته‌اند، مستقر می‌شوند.

انتهای پیام/