ساخت مسکن، ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی، تعمیر و مرمت خانه‌های محرومان تنها گوشه‌ای از فعالیت‌های گروه‌های جهادی بسیج سازندگی لرستان است که همواره در راستای محرومیت‌زدایی گام برمی‌دارند.

به گزارش سفیرافلاک، هرجا نام بسیج به میان آمده کارآمدی خود را با خلوص و شایستگی نشان داده است. بسیج سازندگی متشکل از جوانان انقلابی در راستای محرومیت‌زدایی و کمک به عمران و آبادانی کشور به‌ویژه در نقاط کم برخوردار با انجام پروژه‌های مختلف همه ساله در زمینه‌های گوناگون برای حل مشکلات مردم قدم برمی‌دارند.

تلاش نیروهای جهادی بسیج سازندگی همواره بر این بوده که با اجرای طرح‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی، کاهش فقر و حل مشکلات مردم کم‌برخوردار به یاری محرومان بشتابند و نقش موثر و بی‌بدیل آن‌ها که همواره با روحیه والا و بدون چشم‌داشت رضای خدا را اولویت کار خود قرار داده و در صحنه اقتصاد مقاومتی حاضرند بر همگان آشکار است.

به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج سازندگی گفتگویی داشته‌ایم با مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه خرم‌آباد که در ادامه می خوانید:

حضور ۱۸۰ گروه‌های خرم‌آباد در رزمایش جهادگران فاطمی ۳

جعفر بیرانوند در گفتگو با سفیرافلاک در رابطه با فعالیت‌های گروه‌های جهادی اظهارداشت: به مناسبت سالروز تشکیل بسیج سازندگی ۱۸۰ گروه جهادی در خرم‌آباد متشکل از هزار جهادگر همزمان با سراسر کشور در رزمایش جهادگران فاطمی۳ شرکت کردند.

وی افزود: ۲۱ واحد منزل مسکونی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) که سرپناه و منزل مسکونی ندارند ساخته می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه خرم‌آباد عنوان کرد: گروه‌های جهادی از هفته گذشته مرمت و تعمیر خانه‌های محروم مانند سفیدکاری،کاشی کاری، ایزوگام و… را انجام می‌دهند.

بیرانوند بیان کرد: در معابر محله فلک‌الدین خرم‌آباد کوچه‌هایی که دسترسی ماشین ندارند را برای عابران پیاده پلکانی می‌کنیم.

معرفی ۱۲۰ نفر به بانک برای دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی

 وی تصریح کرد: از انتهای سال ۱۴۰۱ تاکنون ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات وام برای ۱۲۰ نفر کارسازی شده و به بانک معرفی شده‌اند.

بیرانوند گفت: ۱۸ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی برای ۱۴۸ نفر از متقاضیان در بانک شهر ثبت نام کرده‌اند و در نوبت اخذ وام هستند که تا پایان این ماه باید معرفی به بانک شوند.

وی افزود: واکسیناسیون دام‌ها در ۲۵ روستای منطقه روستایی کاکا شرف از دیروز آغاز شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه خرم‌آباد بیان کرد: ۲هزار بسته معیشتی به ارزش ۲ میلیارد تومان در مناطق حاشیه نشین و محروم خرم‌آباد توزیع شد.

انتهای پیام/