مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: تاکنون برای کیفیت‌بخشی دانش‌آموزان پایه دوازدهم لرستان ۴۰۰ میلیون هزینه شده و در مرحله بعد نیز مبلغی واریز می‌شود که در مجموع حدود یک میلیارد تومان برای دوازدهمی‌ها هزینه می‌شود.

رضا عزتی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: با توجه به این که امسال کنکور دو مرحله برگزار شده و تاثیر معدل ۴۰ درصد است، برنامه‌ریزی جهت آمادگی دانش‌آموزان پایه دوازدهم برای امتحانات نهایی و کنکور انجام شده است.

وی افزود: برهمین اساس کلاس‌های فوق‌برنامه و آزمون‌های شبیه‌ساز برای دانش‌آموزان برگزار شد و نمونه سوالات امتحانات نهایی در مدارس حل شده تا دانش‌آموزان آمادگی بالایی برای امتحانات داشته باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد: برای همه مدارس، مشاوره تحصیلی در نظر گرفته شده تا دانش‌آموزان کنکوری بتوانند در صورت هرگونه سوال و راهنمایی، از نظر مشاور بهره‌مند شوند.

عزتی با اشاره به بودجه کیفیت‌بخشی گفت: برای پایه دوازدهم تاکنون ۴۰۰ میلیون در یک مرحله واریز شده و در مرحله بعدی نیز مبلغی واریز خواهد شد که در مجموع حدود یک میلیارد تومان برای دوازدهمی‌ها هزینه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: همه تلاش‌های لازم صورت گرفته تا دانش‌آموزان بتوانند در امتحانات نهایی موفق شوند و شاهد موفقیت در کنکور باشیم.

انتهای‌پیام/