رئیس کل دادگستری لرستان برخورد با تبعیض، رانت و فساد را اولویت کاری دادگستری دانست و گفت: ان‌شاءالله بتوانم با گام‌های استوار به مردم انقلابی و باصفای لرستان خدمت کنم.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام والمسلمین سعید شهواری در دیدار با ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس و مدیر کل بنیاد شهید لرستان اظهارداشت: میز مدیریتی بنده ثمره خون شهداست و برای هر میز مدیریتی در این مملکت بیش از ۷۰ شهید تقدیم شده است و باید گفت وضعیت کنونی ما به برکت خون شهیدان و جانفشانی خانواده ایثارگران است.

وی خطاب به جمع حاضر در جلسه گفت: به شما تضمین می‌کنم که خون شهداء را ضایع نکنم و تمام تلاش خود را جهت اجرای عدالت انجام دهم.

رئیس کل دادگستری لرستان برخورد با تبعیض، رانت و فساد را اولویت کاری دادگستری دانست و عنوان کرد: حضور شما جانبازان و ایثارگران رزمندگان پشتوانه‌ محکمی‌ برای بنده است تا ان‌شاءالله بتوانم با گام‌های استوار به مردم انقلابی و باصفای استان لرستان خدمت کنم.

وی خاطرنشان کرد: برای اجرای عدالت و قانون به دعا و حمایت‌های همه شما عزیزان نیاز دارم و ان‌شاءالله بتوانیم با پشتیبانی و دعای خیر شما کارهای بزرگ و ماندگاری برای مردم انجام دهیم.

انتهای پیام/