بررسی عملکرد و ارزیابی مدیران در دور دوم سفرهای استانی در دستور کار قرار دارد و مشخص می‌شود مسئولان چقدر برای تحقق مصوبات تلاش کرده‌اند.

به گزارش سفیرافلاک، دور دوم سفرهای ریاست جمهوری به استان‌ها آغاز شده و در این سفرها، مصوبات سفرهای قبلی بررسی می‌شود.

در ۱۹ آذر سال ۱۴۰۰ آیت‌الله رئیسی و هیات‌دولت راهی لرستان شدند که این سفر ۱۸۰ مصوبه داشت که در این مصوبات به همه بخش‌های فرهنگی، عمرانی، صنایع و اشتغال توجه ویژه‌ای شده بود.

طبق گفته مسئولان، بیش از نیمی از پروژه‌ها و مصوبات سفر در استان نیز اجرایی شده است.

حالا در دور دوم سفرهای ریاست جمهوری به استان‌ها، لرستان در انتظار رسیدن مرد عمل است، رئیس جمهوری که به دور از همه شعارها، فقط برای عمل و رسیدن به نتیجه مطلوب با روحیه جهادی فعالیت می‌کند.

بررسی عملکرد و ارزیابی مدیران از اهداف مهم دور دوم سفرهای ریاست جمهوری است که در سفرهای اخیر به استان‌ها، تعدادی از مدیران برکنار شده و جای خود را به مدیران تازه نفس دادند.

انتظار مردم تحقق مصوباتی است که اعلام شده، اگر در این مدت مصوبات سفر با همت مدیران به خوبی پیش‌رفته که قابل تقدیر است و اگر مسئولی کوتاهی کرده باشد، قطعا جابه‌جا می‌شود.

اینکه چند درصد از مصوبات در حوزه عمرانی، اقتصادی، اشتغال، صنعتی، فرهنگی اجرا و محقق شده است و مسئولان در این راستا چه اقداماتی انجام دادند، با سفر آیت‌الله رئیسی مشخص می‌شود که انتظار می‌رود در فرصت باقیمانده رسیدگی لازم توسط خود مسئولان انجام شود.

انتهای‌پیام/