رئیس کل دادگستری لرستان گفت: دادستان مرکز لرستان نظارت بیشتری بر ورود افراد به زندان داشته باشد و دادسراها در صدور قرارهای منتهی به بازداشت دقت و نظارت جدی و کافی داشته باشند.

به گزارش سفیرافلاک،‌ حجت الاسلام والمسلمین سعید شهواری ظهر امروز در جلسه شورای قضایی لرستان اظهارداشت: جلسات شورای قضایی استان به صورت ماهانه برگزار می‌شود و برای این جلسات دستور کار تعریف کرده می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه فعالیت دادگستری و سازمان‌های تابعه برنامه محور است یکی از کارهایی که در جلسات شورای قضایی پیگیری می‌شود مسئله تحقق برنامه‌ها در یک بازه زمانی و به طور مستمر است.

رئیس کل دادگستری لرستان عنوان کرد: برخی از برنامه‌ها نقطه تلاقی در سازمان‌های مختلف تابعه دارند بنابراین برنامه‌ها باید متوازن پیش روند.

وی با اشاره به اینکه ملاک ارزیابی در پایان کار میزان تحقق برنامه‌های تحولی و ابلاغی است گفت: در این رابطه باید تمام تلاش و کوشش خود را به کار گیریم.

شهواری با تاکید بر اینکه هر یک از سازمان‌های تابعه برنامه‌هایی دارند که باید با دقت اجرایی شوند، تصریح کرد: یکی از مسائلی که باید به صورت جدی پیگیری شود مسئله حد نگاری است که ضرورت دارد موانع شناسایی و با هماهنگی و همکاری همه دستگاه‌ها به سرعت رفع شوند.

وی معیشت مردم را یک مسئله بسیار مهم دانست و اظهارداشت: سازمان تعزیرات باید برای جلوگیری از مشکلات حوزه خود برنامه محور باشد و برای هر مسئله‌ای برنامه‌ریزی و آن‌ها را به خوبی اجرا کند.

رئیس کل دادگستری لرستان با بیان اینکه شورای قضایی، شورایی برای خدمت به مردم و تحقق ماموریت‌های قوه قضائیه است افزود: یکی از مسائل و برنامه‌های دادگستری دادرسی الکترونیک است که زیرساخت‌های آن فراهم شده و باید به نهایت خود برسد.

وی عنوان کرد: دادستان مرکز لرستان باید نظارت بیشتری بر ورود افراد به زندان داشته باشد و دادسراها در صدور قرارهای منتهی به بازداشت دقت و نظارت جدی و کافی داشته باشند.

انتهای پیام/