مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: هم‌اکنون ۴ هزار متقاضی وام ازدواج در صف انتظار هستند و تلاش می شود تا با همکاری بانک‌ها، روند پرداخت تسهیل شود.

به گزارش سفیرافلاک، یکی از مهمترین مشکلات جوانان، تسهیلات ازدواج است که گاهی دریافت این وام بسیار زمان‌بر بوده اما با همکاری بانک‌ها می‌توان شاهد تسهیل در روند پرداخت تسهیلات بود تا جوانان بدون دغدغه و مشکلات بتوانند این وام را دریافت کنند.

تسهیلات ازدواج در راستای کمک به ازدواج آسان و در ادامه برای جوانی جمعیت است که هرچه تسهیل‌گری در روند پرداخت این تسهیلات بیشتر شود قطعا منجر به تشکیل زندگی جوانان و در ادامه افزایش جمعیت خواهد شد.

سید آرش قیاسیان در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به پرداخت تسهیلات ازدواج در استان، اظهارداشت: یکی از مهم‌ترین اهداف و برنامه‌های ورزش و جوانان پرداخت تسهیلات ازدواج است که از سال گذشته تا پایان فروردین امسال، ۲۴ هزار زوج لرستانی موفق به دریافت تسهیلات ازدواج شده‌اند.

وی افزود: در حال حاضر چهار هزار متقاضی وام ازدواج در صف انتظار هستند که با مساعدت و همکاری بانک‌ها، شاهد تسریع در روند پرداخت تسهیلات ازدواج خواهیم بود.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان تصریح کرد: لرستان در پرداخت تسهیلات ازدواج در کل کشور از رتبه ۲۷ کشوری به رتبه چهاردهم رسیده است.

قیاسیان با اشاره به برگزاری مراسمات جشن ازدواج جوانان در مکان‌های دولتی، گفت: برای این مهم با دستگاه‌های دولتی هماهنگ کردیم که مکان‌های خود را برای برگزاری جشن‌ها اعلام کنند تا جوانان از این ظرفیت استفاده نمایند ولی تاکنون بیشتر جشن‌های ازدواج در مکان‌های ورزش و جوانان برگزار شده است.

انتهای‌پیام/