سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه خبر جدیدی از تمدید قراردادش نشده است، گفت: تصمیمات بد و اشتباه داوران قهرمانی را از تیم ما گرفت.

به گزارش سفیرافلاک، ریکاردو ساپینتو پس از پیروزی تیمش برابر مس رفسنجان اظهار داشت: بازی فوق العاده ای برای هواداران و طرفداران فوتبال بود؛ هر دو تیم جنگیدند که ببرند. یکی می‌خواست چهارم شود و ما هم به قهرمانی امیدوار بودیم.

وی ادامه داد: در تمام طول بازی ما بهتر بودیم. فرصت‌های زیادی را درست کردیم. البته آنها هم موقعیت‌هایی را داشتند. گلی که ما خوردیم طبیعی نبود. باید دوباره ببینم که چه اتفاقی افتاد. با این حال ما آنقدر قوی بودیم که توانستیم گل را جبران کنیم و به پیروزی برسیم. بازیکنانم باور داشتند که می‌توانند گل بزنند و به پیروزی برسند.

ساپینتو در ادامه خاطرنشان کرد: بعد از نتیجه‌ای که برابر صنعت نفت داشتیم بازیکنان ما تمام توانشان را گذاشتند که نتیجه بگیریم. بازیکنانم چند ماه است که پولشان را نگرفته‌اند اما داریم تلاش می‌کنیم که مشکلات را برطرف کنیم. ما در این جام بازنده نیستیم. تصمیمات بد ما را از قهرمانی دور کرد.

وی ادامه داد: ما دو بازی قبل از اینکه لیگ تمام شود استحقاق این قهرمانی را داشتیم. ما قهرمانی را از دست ندادیم بلکه اشتباهات داوری بود که ما را از قهرمانی دور کرد. امیدوارم برای فصل آینده سیستم ویدئویی را داشته باشیم.

ساپینتو ادامه داد: اینکه ما سه مدیرعامل در یک فصل عوض کردیم و این باور نکردنی است؛ با این حال فصل فوق العاده ای بود. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم.

وی در مورد تمدید قراردادش گفت: وقتی می‌خواهید کاری را انجام دهید باید در زمان درست را انتخاب کنید؛من دو هفته پیش با آقای کریمی صحبت کردم و ایشان گفت که نیت دارد قرارداد من را تمدید کند؛ قرار شد با مدیر برنامه من صحبت کند اما خبری نشد و من خبر جدیدی ندارم. برای آینده استقلال باید خیلی چیزها تغییر کند. باید برنامه ریزی درستی داشته باشیم.

ساپینتو ادامه داد: نمی‌دانم آقای کریمی می‌ماند یا نه. شاید مدیرعامل جدیدی بیاید. این باور کردنی نیست که تیم بزرگی مثل استقلال این شرایط را داشته باشد؛ شش ماه به بازیکنان پرداختی نداشته باشید بعد از بازیکنان بخواهید قهرمان شوند. تا به حال در زندگی‌ام چنین شرایطی را ندیده‌ام. من می‌خندم که گریه‌ام نگیرد. امیدوارم شرایط استقلال خیلی بهتر از این شود.

انتهای‌پیام/