تیم فوتسال پالما بعد از کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا همراه با بازیکنان ایرانی خود به لالیگا رفت و قبل از بازی رئال مایورکا در زمین فوتبال جشن قهرمانی گرفت.

به گزارش سفیرافلاک، تیم فوتسال پالما در نخستین فصل حضوش در لیگ قهرمانان اروپا دست به کار بزرگی زد و به عنوان قهرمانی دست یافت. این تیم با شکست تیم‌های مدعی چون غیرت قزاقستان، بنفیکا پرتغال و اسپورتینگ لیسبون در مراحل مختلف جام قهرمانی را بالای سر برد.

این اتفاق برای پالما در شرایطی رقم خورد که مسلم اولادقباد و حسین طیبی دو بازیکن ایرانی هم این تیم را همراهی می‌کردند و جزو نفرات تاثیرگذار پالما بودند به ویژه حسین طیبی که سابقه حضور در لیگ قهرمانان اروپا با تیم‌های بنفیکا و غیرت را داشت و با تجربه اش برای پالما در این فصل ۸ گل به ثمر رساند.

دو بازیکن تیم ملی ایران در لالیگا/ جشن یاران طیبی در زمین فوتبال
تیم پالما با جام قهرمانی

اعضای تیم پالما که خود را برای بازی مجدد در مسابقات لیگ دسته اول فوتسال اسپانیا و ادامه رقابت در این جام آماده می‌کنند البته در روزهای گذشته مشغول برگزاری جشن قهرمانی بوده‌اند.

این قهرمانی در سراسر جزیره مایورکا مورد توجه قرار گرفته است و حتی باشگاه رئال مایورکا هم به صورت رسمی از پالما تقدیر کرد.

دو بازیکن تیم ملی ایران در لالیگا/ جشن یاران طیبی در زمین فوتبال
تونل افتخار برای بازیکنان پالما

رئال مایورکا در هفته سی و چهارم لالیگا شب گذشته به مصاف کادیز رفت اما قبل از شروع این بازی، بازیکنان مایورکا برای اعضای تیم پالما که به ورزشگاه دعوت شده بودند، تونل افتخار تشکیل دادند و قهرمانی این تیم را تبریک گفتند.

بازیکنان پالما از جمله طیبی و اولادقباد هم در میان تشویق تماشاگران مایورکا وارد زمین چمن شدند و در میانه زمین به جشن و پایکوبی پرداختند.

دو بازیکن تیم ملی ایران در لالیگا/ جشن یاران طیبی در زمین فوتبال
جشن بازیکنان پالما در زمین چمن

انتهای‌پیام/

  • منبع خبر : مهر