شهید سید فریدون کریمی در وصیتنامه خود نوشت: خدايا اگر دلسوزي تو اقتضا مي‌كند كه من شهيد شوم راضي به رضاي تو هستم.

به گزارش سفیرافلاک، در این لحظات سرنوشت ساز وصیتم را در حالی شروع می‌کنم که با توکل به خداوند منان امید پیروزی را در دل دارم. سپاس آن معبودی را که هستی بخش جهان است و نعمت‌هایش سراسر وجود ما را فراگرفته.

سپاس پروردگاری را که امید همه محرومان و بی‌پناهان به اوست. ستایش مخصوص ربی که مرا از کودکی تا حال همیشه مورد عنایتش قرار داده است و راه راست را نشانم داده و از شر شیطان لعین نجاتم داده مگر بعضی مواقع که خودم دنبال راهش را نگرفته‌ام، ستایش می‌کنم خداوند قادر و حکیم را که از مادر و پدر برایم مهربان‌تر و دلسوزتر است.

خدایا اگر دلسوزی تو اقتضا می‌کند که من عاصی شهید شوم راضی هستم به رضای تو. اما ای پروردگار یاد آن معاصی که انجام داده‌ام میفتم بر شرمم افزوده می‌شود با خود می‌گویم ای وای بر تو با اینکه سید بودی باز نافرمانی پروردگار نمودی من که در خود لیاقت شهادت را نمی‌بینم اما از این ستون به آن ستون فرج است، شاید آن لحظات حساس پروردگار لطفی کرد و مرا آماده شهادت نمود.

ای کاش می‌توانستم شکر کنم، از خداوند برای این همه نعمتی که به من عطا کرد اما خودم می‌دانم که تشکر از خداوند امکان ندارد حتی برای انبیاء هم میسر نبوده است.

چند تقاضا دارم از همه عزیزانم و آن اینکه خط امام و خط ولایت را ترک نکنند. حجاب اسلامی را از همه تقاضا دارم که رعایت کنند. نماز جماعت را ترک نکنید دعاها را فراموش ننمایند. از کلیه آنهایی که مرا می‌شناسند می‌خواهم که مرا عفو کنند و حلال نمایند.

اگر غیبت یا تهمت به کسی زده‌ام یا آزاری رسانده‌ام مرا ببخشایند. تا بنده هم در این لحظات برایتان دعا کنم از پدر و مادرم جهت زحمت‌هایی که برایم کشیده‌اند شکر می‌کنم و حلالیت از آنها می‌طلبم. از اقوام و دوستان حلالیت می‌طلبم و امیدوارم که خداوند توفیق شهادت را نصیب همه ما بکند.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

انتهای پیام/