مدیر فرودگاه خرم‌آباد گفت: فرودگاه شهدای خرم‌آباد زیرساخت‌های لازم برای افزایش پروازهای داخلی و خارجی را دارد.

علی کاملی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: زیرساخت‌های لازم در فرودگاه شهدای خرم‌آباد فراهم است و آمادگی ارائه خدمات در بخش پروازهای خارجی را نیز دارد که رایزنی‌هایی توسط مدیران ارشد استان صورت گرفته تا پروازهای عتبات‌عالیات و حج از طریق فرودگاه شهدای خرم‌آباد انجام شود.

وی افزود: با اجرای طرح توسعه فرودگاه که در سال گذشته انجام شد، زیرساخت‌های فرودگاه، بیش‌ از گذشته ارتقاء یافته که بتواند خدمات‌دهی بهتری ارائه نماید، البته در نشریه هوانوردی جهانی، مشخصات فرودگاه وجود دارد که نشان دهنده خدمات پروازی است که در بخش‌های مختلف فرودگاه انجام‌پذیر است.

مدیر فرودگاه شهدای خرم‌آباد تصریح کرد: چند سال پیش پروازهای عتبات عالیات از طریق این فرودگاه انجام شده بود ولی با آغاز طرح توسعه کنسل گردید و پیگیری‌ها برای برقراری مجدد انجام شد که به نتیجه رسید و امیدواریم با تلاش‌هایی که در حال انجام است، مجدد شاهد برقراری این پروازها باشیم.

کاملی با بیان اینکه در حال حاضر هفت پرواز طی هفته توسط دو ایرلاین ماهان و ایران‌ایر در فرودگاه استان انجام می‌شود، گفت: مسئولان استان تلاش دارند تا تعداد پروازهای مورد نیاز در استان افزایش یابد.

انتهای‌پیام/