نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: رشد تولید و مهار تورم، لازم و ملزوم هم هستند که اگر به تولید توجه شود و رشد پیدا کند منجر به مهار تورم می‌شود و تولید ثروت می‌کند.

به گزارش سفیرافلاک، عباس گودرزی امروز در مراسم کلنگ‌زنی دومین کارخانه فروسیلیس و ساختمان گمرک در منطقه ویژه اقتصادی بروجرد اظهارداشت: رشد تولید و مهار تورم، لازم و ملزوم هم هستند که اگر به تولید توجه شود و رشد پیدا کند منجر به مهار تورم می‌شود و تولید ثروت می‌کند.

وی افزود: برای افزایش ارزش پول ملی باید ثروت آفرینی کرد و یکی از مهمترین مشکلات خام فروشی است چرا که اگر خام فروشی نشود قطعا منجر به ایجاد ثروت و ارزش افزوده خواهد شد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: عمل به فرامین و رهنمودهای رهبری، بدون تردید همه موانع و مشکلات را برطرف و سبب می‌شود تا در مسیر موفقیت حرکت کنیم.

مسلم مرادی فرماندار بروجرد نیز در این مراسم گفت: یکی از مهمترین اهداف دولت سیزدهم، توجه به تولید است به طوری که در این دولت چهار هزار و ۲۰۰ واحد تولیدی راکد به چرخه تولید بازگشتند و هیچ واحدی تعطیل نشده است.

وی افزود: اجرای پروژه‌هایی که امروز در بروجرد کلنگ‌زنی شد سبب می‌شود تا با حمایت‌های لازم بتوانند در زمینه اقتصاد نقش قابل توجهی داشته باشند.

انتهای پیام/