مهدی بهاروند در وصیتنامه خود نوشته است: خواهرم عظمت زن به حجاب است و ذلت و خواری او به بی‌حجابی، پس حجابتان را همانند پتکی بر پیکر دشمنان اسلام بزنید.

به گزارش سفیرافلاک، آنچه در زیر می‌خوانید به عنوان وصیتنامه اینجانب مهدی بهاروند فرزند پنجعلی می‌باشد.

برادران و خواهران مرگ همه ما را در خواهد یافت و راه گریزی از آن نیست پس سعادت از آن کسانی می‌باشد که دنیا را با تمام زرق و برق‌های فریبنده رها و زندگی در سرای ابدی را برای خود می‌پذیرند. اینبار به من الهام شده است که آخرین بار است که به جبهه می‌روم و بزودی سرورم حسین را زیارت خواهم کرد ای خدا بزرگ ما در دنیا توان زیارت او را نداشتیم ما را در آخرت از زیارت او بی‌نصیب نگردان.

برادران و خواهران این زمان که کفر جهانی با تمام قدرت کمر به نابودی اسلام بسته است بی تفاوتی خیانت است باید به صحنه آمد و در عمل نه به حرف.قدر این انقلاب و رهبری آن را بدانید.مبادا به خود سستی راه دهید مبادا زرق و برق دنیا شما را فریب دهد.مبادا امام عزیز را تنها گذارید.مبادا از جنگ تا دفع فتنه در جهان دست بردارید.مبادا فراموش کنید که کفر جهانی دشمن ماست.مبادا نماز این ستون دین را فراموش کرده و در آن سستی نمائی.مبادا جبهه را فراموش کنید.

برادران و خواهران مسلمان از روحانیت خط امام فاصله نگیرید که فاصله گرفتن شما همان و خدای ناکرده از اسلام روی گرداندن همان.ای امام عزیز حاضرم در آسیاب خردم کنند و در تنور بسوزانندم ولی تو کوچکترین ناراحتی نداشته باشی.

خواهرم عظمت زن به حجاب است و ذلت و خواری او به بی حجابی اوست.پس حجابت را همانند پتکی بر پیکر دشمنان اسلام بزن.معلمین عزیز سعی نمائید دانش آموزان را علاوه بر بالا بردن سطح علم و آگاهی در جهت عبودیت خدا آنها را سوق دهید و در کلاس بی‌تفاوت به مسائل اسلام و انقلاب نباشید که این دردی است خانمانسوز و دانش آموزان عزیز سنگر عام و دانش و تقوا را حفظ کنید و قدر آنرا بدانید و خود را برای اسلام پرورش دهید که مقدرات کشور در آینده در دست شما خواهد بود و با این ذهنیت که بالاخره برای اسلام فرا خواهم کرد خود را پرورش دهید.

برادران و خواهران این نکته را در پایان فراموش کردم که به گروهکهای ملحد و منافق و شرقی و غربی و هر جریانی که مخالف اسلام و امام باشد به آنها میدان ندهید و در مقابل آنها قاطع و نترس باشید و فقط خدا را در مدنظر داشته باشید.خداحافظ همگی به امید دیدار در روز قیامت…

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

از عمر ما بکاه و بر عمر رهبر افزا

رزمندگان اسلام نصرت عطا بفرما

زیارت کربلا نصیبشان بگردان

مجروحین و معلولین شفا عنایت فرما

آمین یا رب العالمین