معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: نمایشگاه کتاب فردا در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم‌آباد افتتاح می‌شود.

اعظم روانشاد در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهارداشت: نمایشگاه کتاب فردا ساعت ۱۱ صبح در لرستان افتتاح می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه همزمان با نمایشگاه کتاب تهران برپا می‌شود تا افرادی که امکان حضور در نمایشگاه تهران را ندارد بتوانند به این نمایشگاه مراجعه کنند.

معاون امور فرهنگی، مطبوعات، و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به حضور ناشران برتر کشور در نمایشگاه کتاب لرستان عنوان کرد: در این نمایشگاه بیش از ۳۰ هزار جلد کتاب در قالب ۳ هزار عنوان وجود دارد.

وی با تخفیف ۲۰ تا ۵۰ درصدی نمایشگاه کتاب اشاره و بیان کرد: نمایشگاه کتاب لرستان از۲۵ اردیبهشت ماه تا ۱۱ خرداد ماه در محل مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم‌آباد برپاست و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب به این نمایشگاه مراجعه کنند.

روانشاد گفت: در کنار نمایشگاه کتاب، نمایشگاه حجاب و عفاف نیز برپا شده که چندین غرفه به این موضوع اختصاص یافته است و با توجه به همزمان شدن با دهه کرامت برنامه‌های مختلفی در این بخش برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری برپا می‌شود و هدف از راه‌اندازی آن ترویج کتاب و کتابخوانی است تا کتاب در سبد فرهنگی خانوارها قرار گیرد.

معاون امور فرهنگی، مطبوعات، و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان اظهارداشت: امسال ما به صورت فصلی برپایی نمایشگاه کتاب را در استان داشته‌ایم در فصل‌های بعدی نیز نمایشگاه کتاب چه به صورت مجازی و چه حضوری برپا می‌شود.

وی افزود: یکی از مهمترین سیاست‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ترویج کتاب و کتابخوانی است ما نیز در این راستا تلاش می‌کنیم.

انتهای پیام/