معاون استاندار لرستان گفت: ۱۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه اقتصادی و در راستای اشتغال و رونق تولید به بروجرد پرداخت شد.

به گزارش سفیرافلاک، سیروس ابراهیمی امروز در مراسم کلنگ‌زنی دومین کارخانه فروسیلیس منطقه ویژه اقتصادی بروجرد و ساختمان گمرک، اظهارداشت: در دولت سیزدهم بالغ بر هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در قالب تبصره ۱۸، ۱۶ و منابع داخلی بانک‌ها در بروجرد پرداخت شده که این تسهیلات در راستای اشتغال و رونق تولید بوده است.

وی افزود: ۳۵ درصد از صنایع استان لرستان در بروجرد واقع شده که در این زمینه بروجرد ظرفیت بسیار خوبی دارد و مستعد تقویت است.

معاون اقتصادی استاندار لرستان تصریح کرد: منطقه ویژه اقتصادی بروجرد بعد از چندین سال تعطیلی، رونق گرفت و امروز برای احداث پروژه‌های مذکور بیش از هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال هزینه می‌شود.

ابراهیمی بیان کرد: یکی از مهمترین مشکلات در شهرک‌های صنعتی، فضای اندک است که در این راستا شهرک شماره ۳ بروجرد را احداث می‌کنیم البته در این زمینه هم با مشکلاتی همراه هستیم.

وی خاطر نشان کرد: امسال نیز در قالب تبصره ۱۸ به واحدهای تولیدی کمک خوبی خواهد شد و تلاش می‌شود تا با استفاده از ظرفیت‌ها، بیکاری کاهش یابد.

انتهای‌پیام/