رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به اینکه شهید عجمیان‌ها از دل گروه‌های جهادی رویش کردند،گفت: بایستی گفتمان انقلاب اسلامی مخابره شود.

به گزارش سفیرافلاک، سردار محمد زهرایی ظهر امروز در آئین اختتامیه رزمایش ملی جهادگران فاطمی ۳ در خرم‌آباد اظهار داشت: اغتشاشات سال گذشته نشان داد که باید از مکتب عاشورایی بیاموزیم که در جنگ‌های مختلف آرایش خود را در دفاع از جبهه حق به‌روز کنیم.

وی با اشاره به اینکه ما امروز در نبرد تمدنی با جبهه استکبار قرار داریم، افزود: بایستی به‌موقع در حمایت و در دفاع از ولی زمان اقدام کنیم و این وظیفه ما است.

 رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور عنوان کرد: گروه‌های جهادی موتور محرک و بسیج کننده در جبهه حق، در مقابل جبهه باطل هستند و جز حلقه‌های میانی و واقعی کف میدان خدمت‌رسانی قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه عرصه اردوهای جهادی، اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی نزدیک‌ترین عرصه به دفاع مقدس است، تصریح کرد: امروز حضور جهادگران در منطقه‌ای روستایی مصداق بارز آیه قرآن است زیرا بی‌منت، بی‌ادعا و با شناخت کامل، به جامعه کمک می‌کنند.

سردار زهرایی گفت: بازوهای جهادی و تخصصی عمل‌کننده در وسط میدان، دو بالی هستند که از مردم بوده و در کنار بسیج قرارگرفته است؛ در همین اغتشاشات سال گذشته ۸ نفر به شهادت رسیدند که هرکدام یا مسئول گروه جهادی و یا عضو گروه جهادی بودند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور عنوان کرد: شهید عجمیان‌ها و آرمان علی‌وردی‌ها از دل همین گروه‌های جهادی رویش کردند و ثابت کردند که این عرصه و گروه‌های جهادی می‌تواند بیرق انقلاب در تربیت انسان‌ها را بلند کند و خدمات گروه‌های جهادی برای این است که شهید سید روح‌الله عجمیان‌هایی از آن بیرون بیاید.

وی با اشاره به اهمیت جبهه سازی خدمات‌رسانی انقلاب اسلامی، گفت: هر موقع ما به‌عنوان تهدیدی برای دشمن به شمار رفتیم، حتماً به جبهه سازی نزدیک شده‌ایم.

 سردار زهرایی با اشاره به اینکه بایستی گفتمان انقلاب اسلامی مخابره شود، بیان کرد: گروه‌های جهادی در این رزمایش‌ها و نمایشگاه‌ها هم را پیداکرده و شبکه‌سازی‌ها شکل می‌گیرد و توفیق خدمت‌رسانی به مردم در این گروه‌ها محقق می‌شود.

انتهای پیام/