پیکر پاک شهید یوسف سرلک که پس از ۳۹ سال به زادگاهش برگشته بود، امروز با حضور پرشور مردم الیگودرز تشییع و در گلزار شهدای این شهر خاکسپاری شد.

به گزارش سفیرافلاک، امروز شهر الیگودرز در سالروز شهادت امام ششم شیعیان حضرت امام جعفر صادق (ع) حال و هوایی دیگری گرفته بود و شهر با حضور پیکر پاک یک شهید که پس از ۳۹ سال به زادگاهش برگشته بود، عطرآگین شده بود.

امروز غوغایی در شهر برپا بود، همه به تماشای یوسفه گمگشته آمده بودند، یوسفی که پس از سال‌ها به کنعانش برگشته بود و چشم‌های زیادی به یمن حضورش بارانی شده بود.

اما یوسف قصه ما زمانی برگشت که خبری از یعقوبش نبود، همان پدری که سال‌ها در فراقش اشک ریخت و منتظر بود تا پسرش روزی برگردد. اما مردم یعقوب‌وار دور تابوت سه رنگش حلقه زدند و برایش سنگ تمام گذاشتند. از مادر هم خبری نبود تا ببیند یوسفش پس از سال‌ها فراق به خانه برگشته است اما زنان شهر همه با اشک و آه بر سر و سینه زدند و برای یوسف شهرشان مادری کردند.

امروز خیابان‌های شهر الیگودرز تماشایی شده بود و همه آمده بودند تا از پیکر پاک شهید دوران هشت سال دفاع مقدس، شهید ۱۸ ساله، یوسف سر لک تبرک بجویند.

پیکر پاک شهید یوسف سرلک که پس از ۳۹ سال جاویدالاثر بودن به زادگاهش برگشته بود بر دستان غیور مردان بختیاری تشییع و در گلزار شهدای این شهر آرام گرفت.

شهید یوسف سرلک متولد یکم آذر سال ۱۳۴۶ بود که در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۶۳ در شرق دجله جاویدالاثر شده بود.

انتهای پیام/