رئیس اداره فرهنگی هنری آموزش وپرورش گفت: جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزان لرستان (امیدفردا) با حضور 135 هزار دانش‌آموز برگزار شد.

به گزارش سفیرافلاک، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، حامد پارسانژاد بااشاره به اینکه زبان هنر موثرترین، نافذترین و ماناترین زبان است گفت: بدون شک راز ماندگاری تمدن و فرهنگ‌های مختلف در طول تاریخ استفاده از این زبان هنر است.

وی افزود: درجهت تحقق اهداف سند تحول بنیادین به ویژه ساحت تربیتی هنری و زیبا شناختی، جشنواره تحت عنوان «امیدفردا» در سطوح مختلف آموزشگاهی، منطقه و استان برگزار شد که در این دوره از مسابقات بعد از ارزیابی و داوری آثار در مرحله آموزشگاهی و منطقه‌ای از مجموع ۱۳۵ هزار دانش‌آموز ثبت نام کننده در مرحله آموزشگاهی حدود هزار و ۵۰۰ اثر انفرادی، ۱۰۰ رشته گروهی، ۳۵ نقاشی همگانی و ۳۰ سرودهمگانی به مرحله استانی راه یافتند.

رئیس اداره فرهنگی هنری آموزش وپرورش لرستان عنوان کرد: این مسابقات در رشته‌های مختلف هنرهای دستی و تجسمی، رسانه و فضای مجازی، هنرهای نمایشی، آوایی، فیلم و آفرینش‌های ادبی برگزار و نفرات برتر و برگزیده می‌شود مجوز حضور در مرحله کشوری را اخذ می‌کنند.
انتهای پیام/