مسئول خیریه آبشار عاطفه ها رد لرستان گفت: همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) جشن روز دختر برای دختران تحت پوشش آبشار عاطفه‌ها در لرستان برگزار می‌شود.

نرگس بیرانوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر برنامه‌ریزی شده که برای  ۲۰۰ نفر از دختران تحت پوشش آبشار عاطفه‌ها در لرستان جشنی برگزار شود.

وی افزود: در راستای اجرای این برنامه، هدایای تهیه و به دختران اهدا می‌شود که هدف از این اقدام، احترام به شان و جایگاه دختران است.

مسئول خیریه آبشار عاطفه‌ها در لرستان از اهدای ۲۰ سری جهیزیه به مناسبت دهه کرامت خبر داد و افزود: برای تهیه هر سری جهیزیه حدود ۱۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده که در مجموع بیش از ۳۰۰ میلیون تومان با کمک خیرین برای تهیه این تعداد جهیزیه هزینه می‌شود.

بیرانوند بیان کرد: در نمایشگاه کشوری بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها که در اهواز برگزار شد، غرفه آبشار عاطفه‌های لرستان موفق به کسب به رتبه برتر شد که در این نمایشگاه توانمندی و دستاوردهای موسسه خیریه به نمایش گذاشته شد.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۵۰ میلیون زکات فطریه توسط موسسه جمع‌آوری شده است گفت: زکات‌ها پس از جمع‌آوری در بین خانوارهای تحت پوشش توزیع شده است.

مسئول خیریه آبشار عاطفه‌ها در لرستان خاطرنشان کرد: از دیگر اقداماتی که در دستور کار قرار دارد، اعزام یک گروه جهادی برای مناطق محروم شهرستان است که بتوانند بخشی از مشکلات را در این منطقه محروم کاهش دهند.

انتهای پیام/