مسئول بسیج دانشجویی لرستان گفت: به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) دختران فعال در عرصه‌های مختلف بسیج در لرستان تجلیل می‌شوند.

محسن کریمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهارداشت: به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، بسیج دانشجویی از دختران فعال در عرصه‌های مختلف بسیج تقدیر به عمل می‌آورد.

وی با اشاره به دهه‌کرامت افزود: در این ایام برنامه‌های مختلفی توسط بسیج در دانشگاه‌های استان برگزار می‌شود که در ششم خرداد مراسم دهه کرامت در دانشگاه ملی نورآباد با حضور کاروان زیر سایه خورشید و خادمین حرم امام رضا علیه السلام همراه با پرچم حرم و اقلام غذایی متبرک برگزار می‌شود.

مسئول بسیج دانشجویی لرستان عنوان کرد: همچنین مراسم دهه کرامت در دانشگاه آزاد پلدختر، دورود، دانشگاه آیت الله‌بروجردی و دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار می‌شود.

کریمی بیان کرد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان نیز مسابقه عفاف و حجاب در محورهای فیلم کوتاه، طراح گرافیکی، انیمیشن، نماهنگ و کلیپ، موشن گرافیک، نقاشی و پادکست را در نظر دارد که به مناسبت دهه کرامت برگزار نماید.

وی بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان نیز نمایشگاه عفاف و حجاب برگزار خواهد کرد و از دختران فعال در حوزه علمی نیز تجلیل می‌شود.

انتهای‌پیام/