تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: مجازات عاملان شهادت 3 شهید امنیت در خانه اصفهان، مطالبه مردم است و اجرای حکم این اشرار، درس عبرتی برای دیگران خواهد شد.

امیرعلی‌حیدر امیری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به اجرای صدور حکم اعدام سه نفر از اشرار مسلح در جریان اغتشاشات آبان ماه خانه اصفهان، اظهارداشت: راهبرد و تاکتیک دشمن در اغتشاشات آبان ماه، دعوت به شورش، کشتار، زخمی کردن افراد، راه بندان در خیابان بود و در جریان اغتشاشات، جوانان زیادی از مدافعان امنیت به شهادت رسیدند.

وی افزود: حال که حکم اعدام برای اشرار و قاتلان شهدای امنیت صادر شده، عده‌ای سعی در تطهیر جنایتکاران دارند، در حادثه‌ای که در محله خانه‌اصفهان رخ داد، دشمن و معاندان با استفاده از ابزار رسانه و فضای مجازی سعی در تطهیر این اشرار مسلح دارند.

تحلیلگر مسائل سیاسی با تاکید بر برخورد و اشد مجازات و اعدام برای این جنایتکاران، بیان کرد: این افراد کسانی بودند که سه نفر از جوانان ما را به شهادت رساندند و دستگاه قضایی این افراد را به اشد مجازات خواهند رساند چرا که اگر با آنها برخورد نشود، آنها یک قدم جلوتر آمده و جنایت‌های دیگری را مرتکب می‌شوند.

امیری تصریح کرد: بزن و دادکُن، تاکتیک دشمن است و سعی دارند تا جای جلاد و شهید را عوض کنند و می‌خواهند به نوعی همه ماجرا را وارونه و برعکس نشان دهند اما باید گفت که اعدام این اشرار، عامل بازدارنده‌ای است که جنایت‌های دیگری تکرار نشود و قانون با اشرار برخورد جدی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه اگر این مجازات در ملاء‌عام باشد، درس عبرتی برای دیگر اشرار و کسانی است که با دشمن همنوا می‌شوند، گفت: دشمن با جنگ رسانه‌ای سعی دارد تا همه چیز را به نفع خود رقم بزند ولی برخورد قانونی و اجرای حکم این اشرار، درس عبرتی برای دیگران خواهد شد.

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: این افراد اشرار در اغتشاشات، جوانان زیادی را به شهادت رساندند و قطعا مجازات خواهند شد و براساس قانون، این افراد باید قصاص شوند و این یک مطالبه مردمی است.
انتهای‌پیام/