معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به دهه‌کرامت، گفت: لرستان میزبان ۲ کاروان زیر سایه خورشید و خادمان حرم حضرت معصومه(س) می‌شود.

حجت‌الاسلام محمد حسین وحیدی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به فرارسیدن دهه‌کرامت، اظهارداشت: همزمان با شب میلاد حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) برنامه‌ریزی شده که در سطح همه مساجد، جشن‌هایی برگزار شود، همچنین دو مجموعه نیز جشن روز دختر را با حضور دختران برگزار خواهند نمود.

وی افزود: با همکاری سازمان‌های مختلف در استان نیز جشنواره بانوی تمدن‌ساز برگزار خواهد شد که این برنامه در دهه‌کرامت برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان از ورود دو کاروان خدام حرم حضرت معصومه(س) و زیر سایه خورشید به استان خبر داد و گفت: این دو کاروان در استان عیادت از بیماران در بیمارستان‌ها و حضور در مناطق محروم را انجام می‌دهند که پرچم متبرک حرم امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) را نیز به همراه دارند.

وحیدی بیان کرد: در فضای مجازی نیز مسابقات و پویش‌هایی در نظر گرفته شده که با محوریت روز دختر برگزار می‌شود، همچنین ویژه برنامه‌ای برای دختران نمونه و موفق در بخش‌های علمی، هنری، علمی، پژوهشی، فرهنگی، اجتماعی، مخترعان و مبتکران تدارک دیده شده که اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/