مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به آغاز دهه کرامت گفت: جشن ولادت حضرت معصومه(س) در همه شهرهای استان لرستان برگزار می‌شود.

سید لطف‌اله حیات‌الغیب در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به فرا رسیدن ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت اظهارداشت: دختران و بانوان نقش مهمی در جامعه دارند و ولادت حضرت معصومه(س) به عنوان روز دختر، فرصتی است تا دختران نسل جدید را بیشتر با سیره و روش اهل بیت(ع) آشنا نمود.
وی با بیان اینکه جشن ولادت حضرت معصومه(س) در همه شهرهای استان برگزار می‌شود، افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم انجام گرفته تا فردا جشن میلاد کریمه اهل بیت(س) با حضور همه مردم برگزار شود.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به اینکه جشن ولادت بهترین دختر دنیا، حضرت معصومه(س) در خرم‌آباد فردا بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد شهید آیت اله مدنی برگزار می‌شود عنوان کرد: جشن روز دختر در بروجرد ساعت ۱۸ در مصلی نماز جمعه، دورود ساعت ۱۷ در پارک دانشجو، الیگودرز بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع و پلدختر ساعت ۸ صبح در سالن همایش فرهنگ و ارشاد برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: جشن ولادت حضرت معصومه (س) در کوهدشت ساعت ۱۰ و نیم صبح در میدان معلم، در سلسله بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع، در دلفان ساعت ۱۵ در پارک بانوان، در چگنی ساعت ۱۳در سالن همایش‌های فرمانداری و در رومشکان پس از نماز مغرب و عشاء در مسجد امیرالمومنین (ع) برگزار می‌شود.
انتهای پیام/