کاروان سفیران کریمه از حرم حضرت معصومه(س) راهی استان لرستان شدند و عطر حرم کریمه اهل‌بیت(س) در شهرهای لرستان پیچید.

به گزارش سفیرافلاک، همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر، کاروان سفیران کریمه از حرم حضرت معصومه(س) راهی استان لرستان شدند و عطر حرم کریمه اهل‌بیت(س) در شهرهای لرستان پیچید.

خادمان حرم حضرت معصومه(س) با پرچم متبرک حرم، در بسیاری از شهرها حضور یافته و با عیادت از بیماران و حضور در مناطق مختلف، دل‌های ارادتمندان به این بانوی بزرگ را به حرم مطهر گره می‌زنند تا از راه دور بتوانند زائر حرم باشند.

قاسم بهرامی‌فر مسئول کاروان سفیران کریمه در گفتگو با سفیرافلاک، اظهار‌داشت: به مناسبت آغاز دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر، سفیران کریمه از حرم حضرت معصومه(س) وارد استان لرستان شده و روز گذشته در شهرهای پلدختر، چگنی و خرم‌آباد حضور داشتند.

وی افزود: امروز تا ظهر هم حضور در بیمارستان و زندان را با پرچم متبرک انجام می‌دهند و عصر امروز راهی بروجرد می‌شوند که امروز و فردا تا ظهر برنامه‌هایی در بروجرد برگزار و این کاروان در برنامه‌ها و اجتماعات دختران محجبه حضور دارند.

مسئول کاروان سفیران کریمه عنوان کرد: فردا عصر هم در روستای خمه سفلی الیگودرز حضور پیدا می‌کنند و دیدار با خانواده شهدا، حضور در جشن‌های مردمی و تجلیل از بانوان و دختران محجبه همزمان با حضور این کاروان برگزار می‌شود.

بهرامی‌فر خاطرنشان کرد: شعار امسال روز دختر، بهترین دختر دنیا نامگذاری شده و دختران این سرزمین می‌توانند با الگوگیری از حضرت معصومه(س) که بهترین دختر دنیا است، در مسیر سعادت حرکت کنند.

انتهای پیام/