مشاور عالی هوا فضای سپاه با باین اینکه امروز ایران در اوج قدرت و اقتدار قرار دارد گفت: آزادی خرمشهر با نصرت الهی رقم خورد و دست قدرت خدا همیشه با ما هست.

به گزارش سفیرافلاک، سردار علی بلالی در گردهمایی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که در سالن سینما فلسطین بروجرد برگزار شد، اظهارداشت: رهبری فرمودند اگر سال‌های سال از جنگ بگذرد، نباید یاد و خاطره شهدا به فراموشی سپرده شود که برگزاری این مراسم‌ها در واقع زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداست.

وی افزود: شهدای انقلاب اسلامی ایران، همه جان خود را برای آبیاری درخت انقلاب، فداکردند و امروز همه مدیون شهداء هستیم چرا که شهدا با نثار جان خود، امنیت را برای ما به ارمغان آوردند.

مشاور عالی هوا فضای سپاه با بیان این که هشت سال دفاع مقدس، تاریخ نورانی انقلاب و ایران است، تصریح کرد: از چندین سال قبل از پیروزی انقلاب، ایران را پس از هر جنگ و پیمانی، کوچکتر می‌کردند به طوری که بخشی از این کشور جدا شد ولی در جنگ هشت ساله ایران و عراق، تنها جنگی بود که اجازه داده نشد وجبی از خاک این کشور به دست دشمن بیفتد.

سردار بلالی بیان کرد: در جنگ تحمیلی، ۸۸ کشور صدام را همراهی می‌کردند اما مردم به همراه سایر نیروهای مسلح و بسیج توانستند دشمن را به عقب برانند و امروز باید قدردان این ملت باشیم، ملتی که همیشه در صحنه حضور داشته و شایسته بهترین خدمت هستند.

وی با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر، عنوان کرد: روزی که خرمشهر آزاد شد، همه دل‌ها به سمت آنجا بود و این پیروزی با نصرت الهی میسر شد.

مشاور عالی هوا فضای سپاه تصریح کرد: با آغاز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تحرکاتی شروع شد تا بتوانند انقلاب نوپا را ساقط کنند اما دست قدرت الهی سبب شد تا انقلاب اسلامی ایران پیروز شود و ملت ایران در جنگ هشت ساله نیز به پیروزی برسند.

سردار بلالی گفت: شهدای انقلاب اسلامی ایران اقتدار و عزت را به ما دادند و امروز ایران در اوج قدرت و اقتدار قرار دارد، این در حالیست که دشمنان علیه پیشرفت‌های ایران، تبلیغات گسترده‌ای انجام می‌دهند و سعی می‌کنند تا کارهای خودشان را بزرگ جلوه داده و پیشرفت‌های ما را کوچ نشان دهند.

وی با اشاره به موفقیت ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، خاطر نشان کرد: این بزرگوران پس از طی کردن مسافت طولانی با عزت و اقتدار به کشور بازگشتند، امروز ایران ما بسیار قوی است و همه این مسیر را ادامه خواهیم داد.

مشاور عالی هوا فضای سپاه افزود: اگرچه در دوران دفاع مقدس امکانات و تجهیزات ما بسیار اندک بود اما به برکت خون شهداء و تلاش فرزندان این سرزمین، در بحث موشکی و پهباد بسیار موفق عمل کرده‌ایم و پرنده‌هایی را با قابلیت‌های مختلف توانستیم تولید کنیم.

سردار بلالی عنوان کرد: ما با روحیه خودباوری ما می‌توانیم را ثابت کردیم و امروز به نقطه اقتدار رسیدیم، باید گفت دست قدرت الهی تا زمانی که ما همراه خدا باشیم، با ما هست و این عنایت‌ها شامل حال ما می‌شود.

وی گفت: نیروهای مسلح همیشه گوش به فرمان رهبری هستند و در هر زمینه‌ای که به فرامین رهبری گوش دهیم می‌توانیم به موفقیت برسیم.

انتهای پیام/