عضو دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به ضرورت توجه به گفتمان انقلاب اسلامی در جامعه، گفت:96 درصد رسانه‌های دنیا در دست یهودی‌ها است.

 به گزارش سفیرافلاک، حجت السلام والمسلمین سید مصطفی احمدی سیستانی ظهر امروز در اولین یادواره شهدای مقاومت کوهدشت، اظهار داشت: آزادسازی خرمشهر به‌مثابه بزرگ‌ترین پیروزی و ظفر رزمندگان در دفاع مقدس به شمار می‌رود و حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب به عظمت این فتح تأکید داشتند.

وی با اشاره به اهمیت شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی»، افزود: شعار آزادی در قالب اسلام، شعار امام خمینی (ره) است، امروز ما مشاهده می‌کنیم برخی به اسم آزادی باارزش‌های اسلامی مبارزه می‌کنند.

عضو دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به رشادت رزمندگان با هدایت حضرت امام خمینی (ره) در ایام دفاع مقدس، عنوان کرد: ما امروز در یک جنگ تمام‌عیار رسانه‌ای قرار داریم و دشمنان برای پمپاژ دروغ و انعکاس افکار مسموم خود هزینه‌های زیادی می‌کنند.

وی تصریح کرد:۹۶ درصد رسانه‌های دنیا در دست یهودی‌ها است و تمام اخبار دنیا را پمپاژ می‌کنند و این رسانه‌ها نمی‌گذارند قدرتی که ایران در منطقه و جهان دارد به رخ کشیده شود.

احمدی سیستانی گفت: غربی‌ها در رسانه‌های خود از قدرت ایران در حوزه‌های مختلف نظامی، فناوری و…سخنی به میان نمی‌آورند و همواره درصدد سیاه نمایی هستند درحالی‌که همه باید بدانند ایران اولین کشوری است که با کمترین آزمون‌وخطا در حوزه‌های مختلف پیشرفت‌های چشمگیری داشته است.

پژوهشگر علوم اسلامی با اشاره به‌ضرورت توجه به گفتمان انقلاب اسلامی ایران در جامعه، بیان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی به تبعیت از ولایت در میدان جهاد و عظمت جهان تشیع، تلاشی مثال‌زدنی داشتند.

 انتهای پیام/