کارشناس جبهه مقاومت گفت: سوم خرداد یادآور فتحی است که برای همیشه در اذهان‌ تمام مردم باقی مانده و اوج اقتدار و شکوه مستکبران عالم را شکست.

سرهنگ کریم زینی‌وند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: سوم خرداد یادآور حماسه آفرینی‌های دلاور مردان گمنامی است که در تاریخ ایران به مثابه ستارگان آسمانی درخشیدند، نور دادند و تا ابد یاد و نامشان روشنگر آسمانِ حق جویان، حق طلبان و حق گویان است.

وی افزود: روز سوم خرداد یادآور امدادهای غیبی و توجه به ذات اقدس الهی است که نشان داد خدای سبحان بها را ملاک قرار می‌دهد نه بهانه؛ سردمداران استکبار جهانی جمع شدند تا انقلاب اسلامی نوپای ایران را که در حال جوانه زدن بود به واسطه رژیم‌ منحوس و محکوم بعث صدام نابود کنند اما غافل بودند که اراده الهی بر این است تا جوانانی مثل جهان‌آراها‌، بروجردی‌ها، همت‌ها و دیگران از دل این انقلاب رشد کرده و مسیر جهان را عوض می‌کنند.

این استاد دانشگاه عنوان کرد: سوم خرداد یادآور فتحی است که برای همیشه در اذهان‌ تمام مردم باقی مانده است و اوج اقتدار، شکوه و هیمنه مستکبرین عالم را به دست امام عزیز امت و فرزندانش شکست و برای مستضعفان عالم باب فتح و پیروزی شد.

وی گفت: امام خمینی (ره) فرمود خرمشهر را خدا آزاد کرد و این دست عنایت الهی بود که رژیم بعث و حامیانش را شکست داد.
انتهای پیام/