امام‌جمعه کوهدشت گفت: آزادسازی خرمشهر در عملیات مهم بیت‌المقدس نماد مقاومت مردم ایران و به‌مثابه یک معجزه الهی به شمار می‌رود.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در اولین یادواره شهدای مقاومت کوهدشت، اظهار داشت: آزادسازی خرمشهر در عملیات مهم بیت‌المقدس نماد مقاومت مردم ایران و به‌مثابه یک معجزه الهی به شمار می‌رود.

 وی افزود: امروز روز مقاومت می‌باشد و خداوند متعال وعده پیروزی داده است، در جریان فتح خرمشهر رزمندگان اسلام درس عبرت تاریخی به دشمنان دادند.

امام‌جمعه کوهدشت عنوان کرد: ما همواره بایستی پای اهداف انقلاب اسلامی ثابت‌قدم بوده و در اراده‌مان تزلزلی ایجاد نشود چراکه با امام و شهیدان پیمان خون بسته‌ایم و استوار هستیم.

وی با اشاره به اینکه هزینه سازش بسیار بیشتر از هزینه مقاومت است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران دارای اهدافی نورانی و عظیم است، به فرموده امام راحل خرمشهر را خدا آزاد کرد، یعنی بایستی بدانیم که پشتیبان ما خداوند متعال است.

طهماسبی گفت: خانواده‌ شهدا الگو و عزت برای انقلاب اسلامی هستند، امروز باب شهادت باز است، اخیراً نیز تعدادی از مدافعان امنیت در دفاع از امنیت کشور و انقلاب در مرزها به شهادت رسیدند، امروز روز وحدت و همدلی زیر پرچم دین، قرآن و ولایت است.

انتهای‌پیام/