فرمانده گروه ۲۴ بعثت نیروی زمینی سپاه بروجرد گفت: ملت ایران، استوارتر از همیشه با صبر و شکیبایی در مسیر شهدا گام برمی‌دارند و در این مسیر جهادگونه تلاش می‌کنند.

به گزارش سفیرافلاک، سردار حجت‌اله صالح‌نژاد در گردهمایی رزمندگان شهرستان بروجرد که در سالن سینما فلسطین برگزار شد، اظهارداشت: خانواده‌های شهدا نور چشم ملت ایران هستند که در دوران هشت سال دفاع مقدس، عزیزان خود را راهی جبهه‌های حق علیه باطل کردند.

وی افزود: امروز هر کسی که در هر جایی جهادی فعالیت کند، یک رزمنده است و ما صحنه‌های شیرینی را برای افتخارآفرینی در ایران در پیش داریم همانطور که در دوران دفاع مقدس با پیروزی ایران، شیرین‌ترین لحظات در تاریخ انقلاب ثبت شد.

فرمانده گروه ۲۴ بعثت نیروی زمینی سپاه بروجرد تصریح کرد: امروز، روز تجدید بیعت با شهداء و جانبازان است تا استوارتر در این مسیر با صبر و شکیبایی گام برداریم.

مسلم مرادی فرماندار بروجرد گفت: مسئولان با تلاش جهادی می‌توانند راه شهداء را ادامه دهند و همه ما وظیفه داریم قدردان رشادت و جانفشانی شهدایی باشیم که امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آوردند.

وی افزود: بروجرد شهرستانی شهیدپرور است و مردم این منطقه با شور و شوق پای انقلاب هستند و حاضر هستند برای انقلاب، جان خود را تقدیم کنند.

فرماندار بروجرد با اشاره به نصرت الهی در پیروزی های انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد: امام(ره) فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد و مهمترین پیام این بود که با ما درگیر نشوند چرا که جمهوری اسلامی ایران، فراتر از تجهیزات و موشک‌ها، نصرت الهی هم شامل حال این کشور شده که سبب شد تا پیروزی‌هایی را کسب کنیم.

مرادی بیان کرد: به فرموده رهبری، خرمشهرها در پیش است و باید بیشتر تلاش کنیم و در جریان مشکلاتی که وجود دارد باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم با تلاش جهادی این مشکلات را برطرف کنیم.

انتهای‌پیام/