فرماندار کوهدشت گفت: این شهرستان در عملیات بیت‌المقدس آزادسازی خرمشهر 21 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرد.

به گزارش سفیرافلاک، محمد مرادی ظهر امروز در اولین یادواره شهدای مقاومت کوهدشت، اظهار داشت: مردم شهرستان کوهدشت در تمامی عرصه‌ها و همچنین در اوایل انقلاب و جنگ تحمیلی نقش خود را به انقلاب اسلامی ایفا کردند و در این مسیر قدم‌های مثبت و خوبی برداشتند.

وی افزود: این شهرستان می‌تواند به‌عنوان یک الگوی فرهنگی و با توجه به هرم سنی جوان و دارا بودن نخبگان و فرهیختگانی که دارد در سطح ملی نقش‌آفرینی کند.

فرماندار کوهدشت با اشاره به لزوم حرکت در مسیر توسعه همه‌جانبه، عنوان کرد: حضور تعداد ۷ هزار نفر رزمنده در دفاع مقدس برگ زرینی در افتخارات این منطقه به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: در این شهرستان طلاب و فرهیختگانی با ظرفیتی ملی و گران‌قدری وجود دارد که بایستی به این ظرفیت‌ها توجه و به‌عنوان الگو در نظر گرفت.

مرادی گفت: از ابتدای فعالیتم در این شهرستان یکی از برنامه‌های خود را تقویت فعالیت‌های فرهنگی و ایجاد مولدهای فرهنگ‌ساز قراردادم، البته کوهدشت در این راستا بسیار غنی بوده و در راستای حمایت و هدایت از آن قدم برداشتیم.

 فرماندار کوهدشت بیان کرد: سالروز آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ جنگ به شمار می‌رود که این زمان تغییر مثبتی به نفع جمهوری اسلامی ایران بود؛ در عملیات بیت‌المقدس نیز شهرستان کوهدشت ۲۱ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرد.

انتهای پیام/