امام جمعه بروجرد گفت: مردم پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و باید برای دلگرمی مردم، به معیشت آنها رسیدگی شود.

به گزارش سفیرافلاک حجت‌الاسلام سید علی حسینی امشب در جلسه شورای اداری بروجرد که در ارشاد اسلامی برگزار شد، اظهارداشت: انسان‌های موفق و خداپرست کسانی هستند که صادقانه به مردم خدمت می‌کنند که بنده خالص و مخلص خدا هستند و سعی دارند تا به کارهای خود رنگ خدایی دهند.

وی افزود: خداوند در این حکومت فرصتی به مسلمانان داده که باید قدر این فرصت را بدانیم و در جهت خدمت به مردم تلاش کنیم، همچنین باید تلاش کرد تا راه شهدا را ادامه دهیم و در مسیر سعادت و نور حرکتی نماییم.

امام جمعه بروجرد با تأکید بر رسیدگی به معیشت مردم، تصریح کرد: دولت کارهای بزرگی انجام داده است اما بحث تورم و معیشت مردم همه کارهای خوب را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد و این در حالیست که دشمن این مشکلات را چندین برابر بزرگتر نشان می‌دهد و دشمن روی این موارد مانور می‌دهد و برای دلگرمی مردم باید به معیشت آنها رسیدگی شود.

حجت‌الاسلام حسینی گفت: انتطار داریم به دولت منتقل کنید که به معیشت مردم رسیدگی شود چرا که پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مردم هستند که نباید اجازه داد که دلسرد شوند.

انتهای‌پیام/