معاون توسعه وزارت بهداشت گفت: ۴ هزار پروژه نیمه‌کاره در کشور وجود دارد که وزارت بهداشت تلاش دارد امسال با اتمام 2 هزار پروژه بهداشتی و 10 هزار تخت بیمارستانی، خدمات قابل توجهی را ارائه دهد.

به گزارش سفیرافلاک، بهروز رحیمی امروز در مراسم افتتاح مرکز تخصصی دکتر زرین‌کوب بروجرد اظهارداشت: در کل کشور چهار هزار پروژه نیمه‌کاره وجود دارد که وزارت بهداشت تلاش دارد امسال با اتمام ۲ هزار پروژه بهداشتی و ۱۰ هزار تخت بیمارستانی در سال ۱۴۰۲ خدمات قابل توجهی را ارائه دهد.

وی افزود: ۵۱ هزار تخت بیمارستانی در کل کشور در دست ساخت داریم که امیدواریم با بهره‌برداری از این پروژه‌ها بتوانیم در حوزه بهداشت و درمان خدمات خوبی را ارائه دهیم.

معاون توسعه وزارت بهداشت تصریح کرد: امروز در سفر به استان لرستان، از پروژه‌های بهداشتی درمانی بازدید انجام گرفت که در شهرستان بروجرد ۱۰ پروژه بهداشتی وجود دارد و پیشرفت خوبی دارند که امسال هر ۱۰ پروژه افتتاح می‌شوند.

رحیمی به وجود چند پروژه خیرساز در حوزه درمان استان وجود اشاره کرد و گفت: مرکز روانپزشکی تامین اعتبار می‌شود و پروژه خیرساز ۶۴ تختخوابی نیز از جمله پروژه‌هایی است که ارزش آن به خاطر مشارکت خیرین است، پروژه‌ای که امروز افتتاح شد نیز کلینیک تخصصی است که با حضور خیرین بوده و خدمات خوبی را ارائه می‌دهد.

وی بیان کرد: در شهرستان بروجرد بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی به شرط تامین زمین کلنگ‌زنی می‌شود که موافقت اصولی را کسب کرده است.

انتهای پیام/