۳ تیم درمانی و دندان‌پزشکی گروه جهادی شهید امیری به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر به منطقه محروم پشت بازار از توابع شهرستان خرم‌آباد اعزام‌ شدند.

به گزارش سفیرافلاک، به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و به همت معاونت سلامت و دفاع زیستی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان و مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان استان سه تیم درمانی و دندان‌پزشکی گروه جهادی شهید امیری در قالب طرح مردم یاری به منطقه محروم پشت بازار از توابع شهرستان خرم‌آباد اعزام شد.

سرهنگ عبدالوحید ملک‌آرا در این رابطه در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک در خرم‌آباد اظهار داشت: سه تیم درمانی و دندان‌پزشکی گروه جهادی شهید امیری در قالب طرح مردم یاری به منطقه محروم پشت بازار از توابع شهرستان خرم‌آباد اعزام شدند.

وی افزود: اکیپ اعزامی شامل پزشک عمومی، دندان‌پزشک، دستیار داندانپزشک، ماما، پرستار و روانشناس بود که با وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای ارائه خدمات به منطقه مذکور اعزام شدند.

معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان بابیان اینکه در این اعزام به بیش از ۱۰۰ نفر در بخش‌های درمانی، مامایی و بهداشتی ارائه خدمت شد عنوان کرد: خدماتی که در این اعزام ارائه شد شامل ویزیت، معاینه، مشاوره، تست قندخون و فشارخون، آموزش بهداشت و دارو بود.

وی عنوان کرد: علاوه بر خدمات پزشکی و مشاوره‌ای،  خدمات دندان‌پزشکی در قالب طرح یاسر توسط موسسه خدمات درمانی بسیجیان لرستان به ۷۰ نفر از اهالی این منطقه ارائه شد.

ملک‌آرا گفت: افرادی که نیاز به تخصص بیشتر خدمات درمانی و دندانپزشکی در این اعزام شناسایی و به درمانگاه ولایت بسیجیان استان به صورت رایگان ارجاع داده شدند.

انتهای پیام/