۹۵۰۰ نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در لرستان از خدمات دندانپزشکی گروه جهادی شهید سلیمانی بهره‌مند شدند.

به گزارش سفیرافلاک، جهادگران با روحیه جهادی در عرصه‌های مختلف تلاش می‌کنند تا بتوانند بخشی از مشکلات محرومان را برطرف کنند، در این میان پزشکان جهادی برای کاهش درد و رنج بیماران خدمات زیادی را در مناطق محروم ارائه می‌دهند.

این جهادگران در عرصه پزشکی و دندانپزشکی همه تلاش خود را به کار می‌گیرند تا بتوانند لبخند را بر لبان محرومان نشانده و از دانش خود اینگونه برای کمک به محرومان استفاده کنند.

جلال شیخ‌پور در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک در این رابطه اظهارداشت: در راستای ارائه خدمات به جامعه هدف، گروه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی از سال گذشته تاکنون در ۹ شهر استان حضور یافته و خدمات غربالگری، آموزشی، بهداشتی و دندانپزشکی را به افراد تحت پوشش کمیته امداد ارائه دادند.

وی افزود: امروز گروه جهادی دندانپزشکی و درمانی به شهرستان دورود اعزام شده که پیش بینی می‌شود حدود ۶۰۰ نفر از خدمات این تیم جهادی بهره‌مند شوند که به مدت چهار روز در این شهرستان خدمات مورد نیاز را ارائه می‌دهند.

مدیرکل کمیته امداد لرستان تصریح کرد: تاکنون تیم جهادی شهید سلیمانی به ۹ هزار و ۵۰۰ نفراز افراد تحت پوشش کمیته امداد خدمات دندانپزشکی و بهداشتی ارائه داده که این میزان خدمات به ارزش ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بوده است.

شیخ‌پور بیان کرد: ارائه این خدمات با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و دانشکده دندانپزشکی بوده که این اقدام جهادی برای ارائه خدمات بیشتر به قشر تحت پوشش کمیته امداد بوده است.

انتهای پیام/