پرتاب ماهواره نور بار دیگر توان داخلی ایران را به رخ جهان کشید و نشان داد که در اوج تحریم های ظالمانه، اما ایران برای موفقیت و پیشرفت در عرصه های مختلف کمر همت بسته است.

به گزارش سفیرافلاک بیش از چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد، انقلابی که اتکا به توان داخلی بدون نیاز به بیگانگان را سرلوحه قرار داد و در این مسیر حرکت کرد.

قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران بسیاری از نیازها از خارج کشور وارد می شد در حالی که ایران دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار زیادی است که می توان در مسیر پیشرفت گام هایی اساسی برداشت اما بیگانگان به دلیل منافع خود چنین اجازه ای را نمی دادند.

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تکیه بر توان داخلی و ظرفیت ها در صدر کارها قرار گرفت و همه اراده ها برای شعار ما می توانیم روی کار آمد و در طول این سالها ملت ایران نشان داده است که روی پای خود خواهند ایستاد.

در دوران جنگ تحمیلی تحریم های دشمن برای ضربه به کشور مشهود بود اما در نهایت پیروزی از آن ملت ایران شد و نخستین اقدامات و گام ها برای پیشرفت در بخش های مختلف و نیازها برداشته شد.

این در حالیست که امروز ایران اسلامی در اوج اقتدار و قدرت قرار دارد، پیشرفت های موفقیت آمیز ایران در بخش های موشکی و ماهواره ای بیانگر این است که با توان داخلی و استفاده از ظرفیت ها می توان در این راه همچنان حرکت کرد.

پرتاب ماهواره نور که چند روز پیش توسط سپاه انجام شد بار دیگر توان داخلی ایران را به رخ جهان کشید و نشان داد که در اوج تحریم های ظالمانه، اما ایران برای موفقیت و پیشرفت در عرصه های مختلف کمر همت بسته است.

این در حالیست که پرتاب این ماهواره دشمنان را حیرت زده کرد تا جایی که اقدام به تحلیل و تفسیرهایی کردند، درک این موفقیت برایشان سخت بود که در این شرایط تحریم این گونه بر موفقیت های ایران افزوده می شود.

پرتاب ماهواره نور در گام دوم انقلاب

در گام دوم انقلاب اقدامات دیگری برای حفظ استقلال و حفاظت از ارزشهای انقلاب باید انجام داد، پرتاب ماهواره نور در گام دوم انقلاب یکی دیگر از موفقیت های ایران زمین است.

ملت ایران اسلامی همیشه ثابت کرده که برای استقلال کشور تا پای جان ایستاده اند و در گام دوم انقلاب این پیشرفت نقطه عطفی در کشور بود.

سپاه با پرتاب ماهواره نور با استفاده از ظرفیت های بومی ثابت کرد با ساماندهی نیروهای جوان این مرز و بوم و با نگاه و اتکا به ظرفیت های درون کشور به موفقیت های بزرگی دست یافته که دنیا را متحیر کرده است.

این اقدام اخیر نشان داد علیرغم همه تحریم ها و فشارها و توطئه هایی که دشمنان در ذهن می پرورانند اما ایران به راه ترسیم شده خود ادامه می دهد.

انتهای پیام/