1500خانوار لرستاني از نعمت گاز بهره مند مي شوند

به گزارش سفيرافلاك، كرم گودرزي امروز در جمع خبرنگاران با بيان اينكه پروژه گاز رسانی به ۳۰۱ روستا در دستور کار قرار گرفته است؛ اظهارداشت: اين پروژه ها تا پایان امسال عملیاتی مي شود و برای اجرای این طرحها  ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه خواهد شد.

مديرعامل شرکت گاز لرستان گفت: با بهره برداری از اين طرح ها بیش از هزار و ۵۰۰ خانوار و در مجموع 15 هزار خانوار روستایی استان لرستان از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.


گودرزي عنوان كرد: از مجموع ۲ هزار و ۳۵۴ روستای واجد شرایط گازرسانی استان یکهزار و ۷۰۹ روستا از این خدمت برخوردار هستند که ضریب نفوذ آن بیش از ۸۷  درصد است.

 وی بیان کرد:  بهره برداری از طرح گازرسانی ۳۰۱ روستا ضریب این خدمت را در لرستان به بیش از۸۹ درصد ارتقا می دهد.


 مدیرعامل شرکت گاز لرستان با اشاره به اينكه بررسی و مطالعات گازرسانی به ۱۷۹ روستا نيزانجام شده است،گفت: با تحقق این برنامه ریزی در سال ۱۴۰۱ ضریب بهره مندی روستاهای استان به بیش از ۹۸ درصد ارتقا خواهد یافت.


 گودرزی با اشاره به  گاز رسانی به صنایع لرستان اظهارداشت: در این رابطه بیش از ۱۱۵ پروژه با اعتبار بالغ بر ۱۸۴ میلیارد تومان در استان پیش بینی شده و  تلاش بر این است که همه این پروژه‌ها را تا پایان امسال به اتمام برسانیم.
 
به گفته وي زیرساخت‌ها خوبی در استان وجود دارد و از همین حیث هیچ گونه محدودیتی برای گاز رسانی به صنایع در استان وجود نخواهد داشت.

 مدیرعامل شرکت گاز لرستان تصریح کرد: علاوه بر ۱۱۵ پروژه یاد شده، ۱۴ مورد پروژه گاز رسانی به صنایعی مانند سی ان جی، گلخانه‌ها و… عقد قرار شده است.

انتهاي پيام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا